Cennik

Karnet 30-dniowy

Cena: 140 zł

Obejmuje 3 treningi w tygodniu (1:10h każdy) oraz analizę składu ciała na maszynie InBody raz w miesiącu. Karnet jest ważny przez 30 dni od dnia zakupu.

Karnet na wejścia

Cena: 160 zł

Jest ważny przez dwa miesiące od dnia zakupu, obejmuje 10 treningów do wykorzystania (1:10h każdy) oraz analizę składu ciała na maszynie InBody raz w miesiącu.

Karnet częściowy 30-dniowy

Cena: 100 zł

Obejmuje 2 treningi w tygodniu (1:10h każdy) oraz analizę składu ciała na maszynie InBody raz w miesiącu. Karnet jest ważny przez 30 dni od dnia zakupu.

Pojedyncze wejście

Cena: 20 zł

(Płatność przed rozpoczęciem treningu.)

Karnet rodzinny 3-osobowy

Cena: 380 zł

Karnet stworzony specjalnie dla trenujących u nas rodzin 3-osobowych. Obejmuje 3 treningi w tygodniu (1:10h każdy) oraz analizy składu ciała na maszynie InBody raz w miesiącu dla 3 osób z całej rodziny. Korzystając z tej opcji każdy z rodziny oszczędza po 10 zł na jednym karnecie.

Karnet rodzinny 4-osobowy

Cena: 480 zł

Karnet dla trenujących u nas rodzin 4-osobowych. Obejmuje 3 treningi w tygodniu (1:10h każdy) oraz analizy składu ciała na maszynie InBody raz w miesiącu dla 4 osób z całej rodziny. Korzystając z tej opcji każdy z rodziny oszczędza po 15 zł na jednym karnecie.

Karnet Półroczny

Cena: 720 zł

Obejmuje 3 treningi w tygodniu (1:10h każdy) oraz analizę składu ciała na maszynie InBody raz w miesiącu przez sześć miesięcy od dnia zakupu karnetu. Karnet jest ważny przez sześć miesięcy od dnia jego zakupu. Korzystając z tej opcji oszczędzasz 100zł, czyli prawie miesiąc bezpłatnych treningów.

Trening personalny z Jordanem Ogorzelskim

Cena: 100zł/h

Trening z Szefem Kadry Trenerskiej Calisthenics Academy oraz reprezentantem Polski w Kalistenice i Street Workoucie - Jordanem Ogorzelskim. Jeśli chcesz skorzystać z wiedzy i międzynarodowego doświadczenia Jordana Ogorzelskiego, umów się z nim już teraz na trening personalny (w maksymalnie 4-osobowej grupie) przez adres e-mail: [email protected]

Trening personalny z Radkiem Szymczakiem

Cena: 80zł/h

Trening z jednym z trenerów Calisthenics Academy - Radkiem Szymczakiem. Możesz skorzystać z wieloletniego trenerskiego doświadczenia Radka i umówić się z nim już teraz na trening personalny (w maksymalnie 4-osobowej grupie) przez adres e-mail: [email protected]
Voucher

Voucher

Nie masz pomysłu na prezent? Chcesz aby bliska Tobie osoba zadbała o swoje zdrowie i samopoczucie? Zgłoś się do nas po Voucher!

Karta Magnetyczna

Calisthenics Academy korzysta z oprogramowania dla obiektów sportowych firmy Fitnet, w związku z tym oprócz opłaty za trening (karnet okresowy lub pojedyncze wejście), w przypadku każdego klienta pobieramy jednorazową opłatę za kartę magnetyczną w wysokości - 10zł.
Karta
Analizator

Analizator składu ciała

Raz w miesiącu Calisthenics Academy organizuje okresowe pomiary za pomocą Analizatora składu ciała InBody 230, dzięki czemu każdy zainteresowany może sprawdzić u siebie takie wskaźniki jak masa mięśniowa, czy masa tkanki tłuszczowej w organizmie.Dla klubowiczów Calisthenics Academy z aktywnym karnetem badanie jest całkowicie bezpłatne, dla pozostałych jest to koszt - 30zł

Kontakt

Masz pytania ? Skorzystaj z formularza
i napisz do nas, a na pewno odpowiemy

Pytania dotyczące treningów, grup treningowych, wydarzeń lub chęć dołączenia do społeczności Calisthenics Academy

Tel: +48 533 338 227

Email: [email protected]Sprawy dotyczące Platformy SMET, sklepu internetowego, obozów, kolonii, półkolonii

Tel: +48 727 944 453

Email: [email protected]