+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

DAMIAN SZYMANIAK I BARTOSZ PIECHOWIAK

DAMIAN SZYMANIAK I BARTOSZ PIECHOWIAK

Kolejna transformacja! 
Tym razem "podwójna", bo w roli głównej są Damian i Bartek! :)


Obaj Panowie poczynili ogromny postęp treningowy... od zaledwie kilku powolnych pompek i podciągnięć na gumie, do pompek eksplozywnych i pierwszych muscle upów. Kawał dobrej roboty i tylko nie traćcie motywacji! 

 

Damian: "Jestem członkiem Calisthenics Academy już prawie rok i przez ten czas udało mi sie nawiązać znajomość z wieloma naprawdę miłymi osobami. Nie żałuję tego, że zacząłem trenować, ponieważ dzięki temu obróciłem swoje życie o 180 stopni! Dziękuję trenerom i wszystkim osobom, wspierającym mnie na treningach jak i poza nimi :) "

 

Bartek: "Od czego tu by zacząć... Na pewno chcę podziękować Tobie Gracjan Lisiak za wciągniecie mnie do tego świata :)  Sport siedzi we mnie od małego dzieciaka. Zawsze byłem ruchliwy i nie żałuję tego. Sport jest najlepszy do osiągania jakiś celów a mianowicie poprawia samopoczucie, sprawia że mamy lepszą sprawność fizyczną i zyskujemy doświadczenie. CA nie dość, że daje radość poprzez treningi to jeszcze posiada mega atmosferę na sali ! Cała ekipa Calisthenisc Academy daje motywację. Najlepsze jest to, że każdy każdego wspiera podczas treningów. Nie ma sytuacji, że nie możesz czy też nie masz siły - wszystko siedzi w Twojej głowie i Ty o tym decydujesz! Tak naprawdę nie da się opisać tego słowami. Najlepiej jak ktoś poczuje to na swojej skórze ! Dziękuję właścicielom oraz całej kadrze trenerskiej za mega mega treningi oraz za porady, które dostawałem przez ten czas! Nie ukrywam… motywacja jest coraz większa do ciężkiej pracy :) "