WIKTOR KACZMAREK

NOWA TRANSFORMACJA

Pomimo, że dzisiaj na świecie panuje lekkie zamieszanie - patrz: wynik referendum w Wielkiej Brytanii.

 

To my mamy dla Was miłą informację i jednocześnie inspirującą historię, której bohaterem jest nasz mega pracowity klubowicz Wiktor Kaczmarek! :)

Przeczytajmy:

 

"W Calisthenics Academy trenuję już ponad rok.

Od małego miałem słomiany zapał do wszystkiego. Dużo rzeczy, aktywności fizycznych podobała mi się z początku, jednak po paru tygodniach zazwyczaj odchodziłem od tego.

Zupełnie inaczej było z treningami w CA. Na pierwszy trening zachęciła mnie Mama, byłem również ciekawy co to jest i z czym to się je bo widziałem zdjęcia znajomych nie dowierzając, że można aż tyle zrobić ze swoim ciałem w tak "krótkim" czasie. Przyszedłem na pierwszy trening i już tam zostałem :).

 

Atmosfera która panuje na sali, pomocni i mili trenerzy oraz motywujący koledzy i koleżanki z grupy sprawiający, że można wycisnąć z siebie 110% sprawili, że czuje się tu jak w domu.

W miarę trenowania zaczynałem nabierać coraz większej pewności siebie której wcześniej nie ukrywam, brakowało mi. Chciałbym z tego miejsca podziękować całej Kadrze Trenerskiej oraz Jordanowi i Adrianowi za poświęcony czas, uwagę i naukę."

Kadra CA:


"My również dziękujemy Tobie Wiktor za okazane zaufanie i cierpliwość. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, abyś dalej się rozwijał i był coraz lepszy :)!"

 

Jeśli podoba Ci się transformacja Wiktora to zostaw proszę komentarz z dobrym słowem :).

Kontakt

Masz pytania ? Skorzystaj z formularza
i napisz do nas, a na pewno odpowiemy

Pytania dotyczące treningów, grup treningowych, wydarzeń lub chęć dołączenia do społeczności Calisthenics Academy

Tel: +48 669 494 204

Email: [email protected]Sprawy dotyczące Platformy SMET, sklepu internetowego, obozów, kolonii, półkolonii

Tel: +48 721 578 778

Email: [email protected]