+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

KUBA RYBARCZYK

KUBA RYBARCZYK

Czas na kolejną TRANSFORMACJĘ !!! :) Przed Wami jeden z naszych najbardziej utalentowanych klubowiczów, Kuba Rybarczyk! Kawał czasu i jeszcze większy kawał pracy za nim :)! "Posłuchajmy" co ma Wam do powiedzenia Kuba :)

 

"W Calisthenics Academy zacząłem trenować od grudnia 2014 roku. Kiedy przyszedłem na swój pierwszy trening to wiedziałem że to coś dla mnie. Mimo, że byłem bardzo nieśmiałą osobą i bałem się, że mnie nie zaakceptują, przyszedłem, spróbowałem i to była moja NAJLEPSZA decyzja w życiu :). Od tamtego momentu całe moje życie zmieniło się o 180 stopni. Zacząłem zdrowo się odżywiać i bardzo ciężko trenować :). Z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc czułem się silniejszy zarówno psychicznie jak i fizycznie. Zacząłem nabierać pewności siebie i otwierałem się na ludzi coraz bardziej :). To wszystko dzięki atmosferze która panuje na sali. Ludzie którzy Cię zawsze wspierają, trenerzy którzy zawsze Cię poprawią, to coś niesamowitego, do takiego miejsca chce się wracać. 

 

Najbardziej dumny jestem z tego, że mimo wszystko, mimo ludzi którzy mówili mi, że nie dam rady i mam sobie to odpuścić ja powiedziałem że nie, NIGDY SIĘ NIE PODDAM! Już po kilku miesiącach wiedziałem, że nigdy nie odejdę z Calisthenics Academy, bo nigdzie nie czułem się tak dobrze jak tutaj! Podsumowując Calisthenics Academy zmieniło całe moje życie na lepsze i cały czas zmienia, codziennie uczę się czegoś nowego w tym pięknym miejscu! A to dopiero początek mojej przygody!!!

 

PS. Chciałem jeszcze dodać, że należę do grupy Calisthenics Academy Terminators Team i to jest mój kolejny powód do dumy ponieważ przeżyłem z nimi już tyle niesamowitych i niezapomnianych chwil, a będzie ich na pewno jeszcze więcej ;). Cały czas ciężko trenujemy do różnych pokazów żeby ludzie mogli zobaczyć jaki ten sport jest piękny i na tym już chyba zakończę moją historie ;). Do Zobaczenia! :D