+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

5 urodziny Calisthenics Academy

"TO JUŻ 5 LAT... odkąd zajmuję się Calisthenics Academy❗

Dokładnie 04.10 2012 roku, w Polsce, w Bydgoszczy, na boisku szkolnym przy ul. Kcyńskiej 49, trójka znajomych postanowiła "zrobić coś więcej"! 

Dokładnie tak powstało Calisthenics Academy - Największa Organizacja Kalisteniki w Polsce!  ;)

 

Z tego miejsca chciałbym z całego serca podziękować wszystkim osobom, które były z nami, tym, którzy są i tym, którzy chcą być nadal! Przede wszystkim całej kadrze Calisthenics Academy, bo to właśnie z Wami, wspólnymi siłami możemy kształtować rzeczywistość! Wszystkim klubowiczom, bo to dzięki Wam CA jest takie jakie jest i może się dalej rozwijać tylko dlatego, że tego właśnie chcecie! Wszystkim partnerom, bo to razem z Wami możemy tworzyć niesamowite wydarzenia, które rozbudzają nasze miasto - Bydgoszcz! Wszystkim osobom, które nas wspierają, widzom, którzy nas oglądają, fanom, którzy nas podziwiają, bo dzięki Wam wiemy, w którym kierunku powinniśmy podążać! 
D Z I Ę K U J Ę !  :)  :)  :)

 

Robię to już (a może dopiero?) 5 lat i chyba moja praca nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać...  :P Przeżywaliśmy wzloty i upadki, bo to naturalna kolej rzeczy. Dzisiaj chciałbym podzielić się z Wami naszymi SUKCESAMI z ostatniego roku działalności oraz wydarzeniami, które miały kluczowy wpływ na losy Calisthenics Academy, w tym też takimi, o których część z Was zapewne nie wie!  :)

 

✅ Zorganizowaliśmy akcję świąteczną #ZatrzymajmyMagięŚwiąt, żeby dać "magię świąt" tym, którzy najbardziej jej potrzebują!
✅ Uruchomiliśmy Platformę Klubowicza - SMET, czyli System Mierzenia Efektywności Treningów, żeby każdy z klubowiczów CA miał wgląd w swoje postępy treningowe kiedykolwiek zechce!
✅ Utworzyliśmy GRUPĘ DZIECIĘCĄ, bo dzieci to nasza przyszłość i naszym zadaniem jest o nie dbać!
✅ Uruchomiliśmy Sklep Internetowy CA, żeby każda osoba, która czuje się częścią czegoś większego mogła w dowolnym momencie zaopatrzyć się w rzeczy, które mówią to za nią! 
✅ Zorganizowaliśmy Eliminacje do Pucharu Świata na Artego Arenie, żeby pokazać siłę Bydgoszczy i umożliwić Wam spędzenie wspaniałego weekendu!
✅ Przeprowadziliśmy Największy Trening Kalisteniki w Polsce, żeby to Bydgoszcz była stolicą kalisteniki w Polsce!
✅ Zorganizowaliśmy pierwszy Obóz Wakacyjny, bo wspomnienia są czymś niesamowitym i zostaną z nami na zawsze!
✅ Zorganizowaliśmy World Pull Up Day, bo chcieliśmy pobić nasz zeszłoroczny rekord i udało się! 2460 podciągnięć!
✅ Otworzyliśmy 3 salę treningową w Bydgoszczy, bo tak wielu z Was nas o to prosiło!
✅ Powiększyliśmy znacząco zespół CA o Maciej Lenc, Elwira Kaźmierczak i Jacek Szulc, bo ludzki potencjał jest nieograniczony i niezastąpiony!

 

Jednak Calisthenics Academy to również te kwestie, które nie są widoczne każdego dnia, a może i nawet nie są widoczne nigdy, a mają ogromny wpływ na funkcjonowanie firmy. Życie Calisthenics Academy Sp. z o.o. przez ostatni rok bardzo się zmieniło, a oto kilka ważniejszych wydarzeń!  ;)

✅ Zmiany w zarządzie spółki
✅ Zmiana systemu zarządzania zadaniami i komunikacji
✅ Zmiana podziału obowiązków, a co za tym idzie nowe zatrudnienia
✅ Ostateczne zarejestrowanie słowno-graficznego znaku towarowego Calisthenics Academy, bo "o swoje trzeba walczyć"
✅ Rozpoczęcie procesu tworzenia modelu sieciowego rozwoju marki... bo #BydgoszczToDlaNasZaMało!  ;)"

Jordan Ogorzelski