+48 533 338 227
bok@calisthenicsacademy.pl
Sklep Treningi Online

Program lojalnościowy

Ruszamy z programem lojalnościowym

Program ten ma być przede wszystkim swego rodzaju podziękowaniem dla osób, które są najbardziej zaangażowane w życie i współtworzenie Calisthenics Academy. Jesteśmy z całego serca wdzięczni Tobie oraz każdemu z Was z osobna za pomoc w rozwoju tej wspaniałej organizacji i tego wspaniałego "miejsca", jakim jest Calisthenics Academy! Ten program ma być podziękowaniem za włożoną pracę i wyrazem naszego uznania. Jesteśmy przekonani, że z czasem ów program będzie ewoluował - zresztą jak każdy inny projekt, a to tylko usprawni nam dalsze tworzenie Calisthenics Academy! :)

 

Program składa się z trzech działów. Po kolei opisujemy każdy z nich poniżej:


I) Gdy polecisz 4 nowe osoby, które zaczną trenować w Calisthenics Academy, to za swój karnet nie płacisz nic! :)

Zasady:
1. Powiedz swoim czterem znajomym, że trenujesz w Calisthenics Academy.
2. Wspomnij im, że byłoby Ci bardzo miło, gdyby chcieli spróbować trenować razem z Tobą.
3. Przyprowadź ich na pierwsze, bezpłatne zajęcia, na których na wstępie będą musiały podać trenerowi Twoje imię i nazwisko jako osoby polecającej.
4. Jeśli w danym miesiącu 4 osoby z Twojego polecenia wykupią karnet, to Ty w tym miesiącu za swój karnet nie płacisz absolutnie nic! :)

UWAGA:
1. Nowe osoby to takie, które przychodzą do Calisthenics Academy poraz pierwszy lub miały co najmniej jeden rok przerwy w treningach.
2. W przypadku gdy nowa osoba nie poda danych osoby polecającej na pierwszych bezpłatnych zajęciach, niestety nie będziemy mogli zakwalifikować takiej osoby do programu lojalnościowego. Postaraj się więc dopilnować, aby Twoi znajomi o tym pamiętali.
3. Datą startu programu jest dzień 21.09.2017 r. i to od tego dnia nowe osoby kwalifikują się do zapisania jako osoba z polecenia danego klubowicza Calisthenics Academy.

 

II) Staż treningowy

Kwalifikacja do programu:
1. Trenujesz w Calisthenics Academy od 12 miesięcy (w tym maksymalnie jeden miesiąc przerwy od treningów)
2. Trenujesz w Calisthenics Academy od 24 miesięcy (w tym maksymalnie trzy miesiące przerwy od treningów)
3. Trenujesz w Calisthenics Academy od 36 miesięcy (w tym maksymalnie pięć miesięcy przerwy od treningów)
4. Przez cały okres trenowania w Calisthenics Academy posiadasz dowolny aktywny karnet na zajęcia (z wyjątkiem dopuszczalnych w punktach 1-3 okresów przerw).

Zasady:
1. Na początku każdego kolejnego miesiąca spośród osób, które spełniły kwalifikacje uczestnictwa w programie, zostanie wylosowana osoba lub kilka osób, które otrzymają od nas nagrody.
2. Wśród nagród mogą znaleźć się np. vouchery na treningi, odzież oraz gadżety Calisthenics Academy, prezenty od firm partnerskich itp.

 

III) Ciągłość karnetów

Kwalifikacja do programu:
1. Trenujesz z aktywnym karnetem w Calisthenics Academy od 9 miesięcy bez przerwy.
2. Do programu zaliczana jest jedna opłata w miesiącu za dowolny karnet (z wyjątkiem karnetu półrocznego opłacanego raz na pół roku).
3. W ciągu 9 miesięcy, maksymalnie tylko przez jeden miesiąc korzystasz z karnetu częściowego.

Zasady:
1. Na początku każdego kolejnego miesiąca spośród osób, które spełniły kwalifikacje uczestnictwa w programie, zostanie wylosowana osoba lub kilka osób, które otrzymają od nas nagrody.
2. Wśród nagród mogą znaleźć się np. vouchery na treningi, odzież oraz gadżety Calisthenics Academy, prezenty od firm partnerskich itp.

 

 

Najczęściej zadawane pytania:


1. Czy przyprowadzone przeze mnie osoby muszą ćwiczyć w tej samej grupie co ja?
Nie muszą :) Mogą wykupić karnet na dowolną grupę na dowolnej sali treningowej Calisthenics Academy. Najważniejsze jest to, żeby na pierwszym bezpłatnym treningu powiedziały, że Ty jesteś osobą polecającą - trener musi odnotować to w systemie.

 

2. Czy osoby, które chcę przyprowadzić, mogły trenować wcześniej w Calisthenics Academy?
Tak, możesz przyprowadzić osoby, które trenowały u nas wcześniej, ale chcą wrócić do regularnych treningów. Jako nową osobę w tym programie traktujemy osobę, która miała co najmniej roczną przerwę od treningów.

 

3. Jaki karnet muszą wykupić osoby, które polecę?
Nie zapłacisz za swój karnet ani złotówki, jeśli 4 polecone przez Ciebie osoby wykupią karnet 30-dniowy, karnet full lub karnet półroczny.

 

4. Czy polecone przeze mnie osoby również mogą skorzystać z tego programu?
Oczywiście :) Jeśli zachęcą na tych samych zasadach 4 nowych znajomych do treningów u nas, to również należy im się za to bezpłatny karnet :)

 

5. Jeżeli osoby, które polecę, będą przez kolejne miesiące kupowały karnety, to ja również przez kolejne miesiące nie muszę płacić za swój karnet?
Dokładnie, dopóki polecone przez Ciebie osoby będą w kolejnych miesiącach wykupowały karnet, to Ty w tych miesiącach nie będziesz płacić za swój karnet :)

 

6. Jakie karnety zaliczają się stażu w Calisthenics Academy?
Może to być absolutnie dowolny karnet.

 

7. Jakie karnety zaliczają się do ciągłości karnetu w Calisthenics Academy?
Do ciągłości karnetu zaliczamy wszystkie karnety, z zastrzeżeniem, że z karnetem częściowym możesz trenować przez maksymalnie jeden miesiąc oraz z zastrzeżeniem, że karnet 10-wejściowy zalicza się do programu jedynie w przypadku gdy jest wykupowany raz w miesiącu.

 


W razie dodatkowych pytań, zachęcamy do kontaktu :)