+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Nowa grupa początkująca - otwarcie

 Otwieramy nową grupą początkującą na sali Gdańska 135 Calisthenics Academy już 25 października (środa) o godzinie 18:00.

 Treningi grupy odbywać się będą w poniedziałki, środki i piątki właśnie o godzinie 18:00!

 

Wydarzenie na facebooku klik! 


Co to za grupa? Mogę się na nią zapisać?
Do tej grupy często uczęszczają osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kalisteniką jak i osoby, które wcześniej nie miały styczności ze sportem. Dlatego też odpowiadając na Twoje pytanie "Czy aby na pewno dam radę?", mówimy "Zdecydowanie TAK! :)".

 Jak wyglądają treningi grupy początkującej?
Każdy trening zaczyna się rozgrzewką, która jest szalenie istotnym elementem każdego treningu, bo zabezpiecza nasze ciało przed kontuzjami. Jeśli chodzi o samą metodykę treningów to skupiamy się tutaj na przystosowaniu organizmu do wysiłku. Dużo ćwiczeń wydolnościowych, ćwiczeń koordynacyjnych, stabilizacyjnych, podstawowych ćwiczeń siłowych, jednak przede wszystkim nauczanie prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń, bo Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dl nas priorytetem!
Spokojnie... nie zabraknie też wysiłku podczas treningów obwodowych lub stacyjnych, czy wyczekiwanej przez wszystkich POMPY! :D

Jak zapisać się na zajęcia w tej grupie?
Jeśli masz jakieś pytania lub jeśli chcesz zarezerwować sobie miejsce, to napisz do nas maila na info@calisthenicsacademy.pl lub zadzwoń pod numer 669 494 204 zaznaczając, że chodzi Ci o nową grupę początkującą :)
Następnie przyjdź na pierwszy bezpłatny trening - na miejscu przekonasz się, że warto z nami trenować, a podczas Twojego pobytu u nas trener wytłumaczy Ci wszystko i odpowie na każde Twoje pytanie :)

 

Przekaż tę informację swoim znajomym, których chciałbyś zaprosić na trening i dodaj ich do tego wydarzenia! :)
Zaznacz, że warto przyjść na pierwszy trening z kolegą lub koleżanką, bo po prostu ten pierwszy raz będzie bardziej sympatyczny :)

 

Kto wie, może wykorzystają nadchodzącą okazję i zaczną trenować w największej organizacji kalisteniki w Polsce razem z Tobą? :)
Do zobaczenia na sali!