+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Zatrzymajmy Magię Świąt

ZATRZYMAJMY MAGIĘ ŚWIAT! 

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to okres radości, wspólnych spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół, a także czas odpoczynku od codziennych spraw. W wielu domach już na długo przed Świętami wyczuwa się atmosferę przygotowań do tych dni - dekorowanie choinki, gotowanie potraw, śpiewanie kolęd, przygotowywanie prezentów i chowanie ich przed maluchami... Niestety, nie dla wszystkich ten czas jest tak radosny. Żyje wśród nas wiele osób, które z różnych przyczyn nie mogą obchodzić świąt tak, jakby tego chciały. Są to często osoby samotne, bez środków do życia. To wszystko sprawia, że magia świąt, której raczej wszyscy pragniemy, ucieka bezpowrotnie.

 

Dlatego Calisthenics Academy pragnie włączyć się do pomocy osobom, o których wiemy, że tej pomocy na pewno potrzebują. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wsparcia naszej akcji pod tytułem #ZatrzymajmyMagięŚwiąt! :) :) :)

 

Jest to już druga edycja tej akcji. Pierwsza 2016 roku była ogromnie owocna, udało nam się pomóc ponad 300 potrzebującym osobom!
Filmik z pierwszej edycji 

 

NA CZYM POLEGA AKCJA?

Po pierwsze zbiórki:

  • Zbiórka nowych książek, zabawek, gier planszowych.
  • Zbiórka żywności, chemii gospodarczej, itp. 
  • Zbiórka używanej lub nowej odzieży.

Po drugie - świąteczne wydarzenia:


Jesteście gotowi na tak wspaniałe przeżycie Świąt Bożego Narodzenia? ;) 
Tak? Zatem zróbmy to wspólnie! :)

 

Masz pytania?

721 578 778

biuro@calisthenicsacademy.pl

#ZatrzymajmyMagięŚwiąt! :) :) :)
#CalisthenicsAcademy
#TworzymyHistorię
#JestNas500