+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Warsztaty z Jordanem Ogorzelskim

Długo wyczekiwane przez klubowiczów Calisthenics Academy Warsztaty Kalisteniki z Jordan Ogorzelski‼
KIEDY? 24.02 (sobota)
GDZIE? Fordońska 130 Calisthenics Academy
O KTÓREJ? 11:00


Jeżeli słyszałeś o kalistenice to najprawdopodobniej słyszałeś też o nim! Jeśli nie - masz co nadrabiać! Jordan Ogorzelski! Jeden z założycieli największej organizacji kalisteniki w Polsce - Calisthenics Academy. Właściciel trzech sal treningowych w Bydgoszczy gdzie każdy może przyjść i zacząć uprawiać kalistenikę, pod okiem jego i wyszkolonych przez niego trenerów. Jordan Ogorzelski to również najbardziej utytułowany zawodnik kalisteniki w Polsce i zawodowiec jeśli chodzi o trening z masą własnego ciała. Ma na koncie naprawdę światowe sukcesy. Reprezentował nas w RPA, Oslo, Dubaju czy Hongkongu, a w Moskwie podczas Pucharu Świata w 2015 roku zajął 5 miejsce.
To właśnie on, przekaże Wam swoją wiedzę i wszystkie magiczne tajniki! 


Jak będzie przebiegać wydarzenie? 
Oczywiście dbając o Wasze zdrowie zaczynamy od wspólnej rozgrzewki :) Następnie od razu przejdziemy do części warsztatowej! Po owocnych naukach nadejdzie czas na indywidualne porady treningowe lub freestyle 


Czego się nauczę? 

  • Po pierwsze SYLWETKI GIMNASTYCZNE. Absolutna podstawa treningu! Są to ćwiczenia wykorzystywane do budowania siły mięśni odpowiadających za stabilizację naszego ciała i utrzymanie poprawnej i bezpiecznej pozycji. Jeśli opanujesz je już na samym początku, to część drogi do trudniejszych figur masz już za sobą! 
  • Po drugie STANIE NA RĘKACH. Kto nie marzy o tej niezwykle skomplikowanej figurze? Przyznać się zaraz ile razy widzimy tą figurę w najróżniejszych wariacjach i za każdym razem myślimy "wow!". Pamiętajcie, że prawidłowe stanie na rękach wymaga dużo czasu i cierpliwości, bo tutaj diabeł tkwi w szczegółach! 
  • Po trzecie MUSCLE UP lub inaczej wejście siłowe, czyli coś dla prawdziwych siłaczy! A może chodzi tu jednak głównie o technikę? Jak myślicie? Hm... musisz się przekonać na własnej skórze 
Cena warsztatów: 79 zł! 
Cena warsztatów dla klubowiczów z aktywnym karnetem Calisthenics Academy: FREE! 


Aby ZAREZERWOWAĆ miejsce lub KUPIĆ BILET napisz do nas maila na info@calisthenicsacademy.pl lub zadzwoń 533 338 227 :)