+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Nowy nabór do aż 2 grup początkujących


KIEDY? 13 marca
GDZIE? Gdańska 135 Calisthenics Academy
O KTÓREJ? 
grupa II - 19:30 
grupa III - 20:50

Treningi grupy odbywać się będą we wtorki, czwartki i niedziele o godzinie 19:30 oraz 20:50! 

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!

 Aby ZAREZERWOWAĆ miejsce na treningu, napisz do nas maila na info@calisthenicsacademy.p l lub zadzwoń 533 338 227 :)

Oczywiście zabierz, że sobą przyjaciela, kumpele, siostrę, brata, mamę, tatę i spędźcie ten czas razem!


Co to za grupa? Mogę się na nią zapisać?
Do tej grupy często uczęszczają osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kalisteniką jak i osoby, które wcześniej nie miały styczności ze sportem. 
Trening dostosowany jest do osób w każdym wieku i każdej płci, wszystkie ćwiczenia dopasujemy do Ciebie indywidualnie, więc nie masz się czym martwić

Jeśli zastanawiasz się "CZY DAM SOBIE RADĘ?" - odpowiadamy "OCZYWIŚCIE, 3xTAK "  Jak wyglądają treningi grupy początkującej?
Każdy trening zaczyna się rozgrzewką, która jest szalenie istotnym elementem każdego treningu, bo zabezpiecza nasze ciało przed kontuzjami. Jeśli chodzi o samą metodykę treningów to skupiamy się tutaj na przystosowaniu organizmu do wysiłku. Dużo ćwiczeń wydolnościowych, ćwiczeń koordynacyjnych, stabilizacyjnych, podstawowych ćwiczeń siłowych, jednak przede wszystkim nauczanie prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń, bo Twoje zdrowie i bezpieczeństwo jest dl nas priorytetem!
Spokojnie... nie zabraknie też wysiłku podczas treningów obwodowych lub stacyjnych, czy wyczekiwanej przez wszystkich POMPY!


Do zobaczenia na sali!