+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Warsztaty z Jordanem Ogorzelskim vol 2

DRUGA edycja warsztatów kalisteniki z Jordanem Ogorzelskim!

KIEDY? 07.04 (sobota)
GDZIE? Fordońska 130 Calisthenics Academy 

Aby ZAREZERWOWAĆ miejsce lub KUPIĆ BILET napisz do nas maila na info@calisthenicsacademy.p l lub zadzwoń 533 338 227 :)

PAMIĘTAJ, ŻE KAŻDY MUSI SIĘ ZAPISAĆ

Cena warsztatów: 49 zł!
Cena warsztatów dla klubowiczów z aktywnym karnetem Calisthenics Academy: FREE!

Jeżeli słyszałeś o kalistenice to najprawdopodobniej słyszałeś też o nim! Jeśli nie - masz co nadrabiać! Jordan Ogorzelski! Jeden z założycieli największej organizacji kalisteniki w Polsce - Calisthenics Academy. Właściciel trzech sal treningowych w Bydgoszczy gdzie każdy może przyjść i zacząć uprawiać kalistenikę, pod okiem jego i wyszkolonych przez niego trenerów. Jordan Ogorzelski to również najbardziej utytułowany zawodnik kalisteniki w Polsce i zawodowiec jeśli chodzi o trening z masą własnego ciała. Ma na koncie naprawdę światowe sukcesy. Reprezentował nas w RPA, Oslo, Dubaju czy Hongkongu, a w Moskwie podczas Pucharu Świata w 2015 roku zajął 5 miejsce.
To właśnie on, przekaże Wam swoją wiedzę i wszystkie magiczne tajniki!


Jak będzie przebiegać wydarzenie? 
Oczywiście dbając o Wasze zdrowie zaczynamy od wspólnej rozgrzewki :) Następnie od razu przejdziemy do części warsztatowej! Po owocnych naukach nadejdzie czas na indywidualne porady treningowe lub freestyle

Czego się nauczę?

  • Pompki, pompki i jeszcze raz pompki. Wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć! Jak poprawnie wykonywać pompki oraz ich liczne warianty? Jak nauczyć się pompki? Jak ułożenie ramion wpływa na pracę mięśni? Pompki z wyskokiem (eksplozywne) ?! Nimi też się zajmiemy! ;)
  • Planche, czyli waga w podporze przodem. Marzenie wielu! Jak już mówimy o ćwiczeniach w podporze przodem, to nie może zabraknąć tego widowiskowego elementu! Jak się za niego zabrać? O czym muszę pamiętać w kwestii techniki? Jakie ćwiczenia pomogą mi w osiągnięciu tego elementu?


Odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania... JUŻ 07.04! ;)
Do zobaczenia! :)