+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Nowa grupa początkująca

Nie zamierzamy mydlić Ci oczu, że teraz jest idealny czas, żeby zrobić sylwetkę na lato!

Nie! To nie byłoby w naszym stylu. To jakie masz ciało przesuwamy na dalszy plan. 

 

Ktoś nam ostatnio powiedział, że najbardziej niesamowite jest to, że wchodzisz na salę i możesz zbić piątkę z każdym!

Nieważne czy ta druga osoba ma 13lat czy 40, nieważne ile ma tatuaży, jak się ubiera i gdzie pracuje, albo czy właśnie napisał maturę (Trzymamy za Was kciuki!).

Jesteśmy tu po to, żeby powiedzieć Ci:  Hej, Ty też dasz radę, poradzisz sobie, przecież nie będziesz sam, ale w grupie niesamowitych ludzi 


Chcemy Ci dać jeszcze więcej możliwości, żebyś mógł zaplanować dzień pod siebie, nie pod nas! Dlatego otwieramy kolejną NOWĄ GRUPĘ POCZĄTKUJĄCĄ! 
GDZIE? sala przy Gdańska 135 Calisthenics Academy
KIEDY? 16 maja (środa)
O KTÓREJ? 16:30 


Treningi grupy odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 16:30

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!

 

Tak! Obiecujemy, że sobie poradzisz! 


Pewnie widziałeś filmiki naszych najlepszych i myślisz, że nie dasz sobie rady.  Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna!  

Przecież na rowerze  też nie potrafiłeś jeździć, a mimo to zmierzyłeś się z tym i próbowałeś, ćwiczyłeś, upadałeś i podnosiłeś się do skutku,

po to by dziś w tak piękną pogodę  robić długie rowerowe wycieczki w Myślęcinku, a może nawet startować w zawodach! Tak samo jest z kalisteniką.

Wiesz ilu z naszych stałych klubowiczów przyszło nie potrafiąc podciągnąć się ani razu albo nie robiąc ani jednej poprawnej pompki.

Przecież to jest normalne, nikt nie rodzi się siłaczem! Jesteśmy tu po to, żeby wszystkiego Cię nauczyć! 

 

Okej, to jak wygląda ten trening? 


Oczywiście zaczynamy od rozgrzewki! Nie chcemy przecież, żebyś nabawił się kontuzji. Zadbamy o Twoje stawy i przystosujemy organizm do wysiłku.  

Nie zapomnimy także wzmocnić mięśni grzbietu i brzucha – to przecież one są najważniejsze abyś wszystkie późniejsze ćwiczenia wykonywał poprawie technicznie.

Dopiero po przygotowaniu dojdziemy do treningu głównego. Jakiego?  Czasem będzie to trening siłowy, czasem wytrzymałościowy lub trening cardio,

a kiedy indziej typowy trening bazowy lub techniczny by nauczyć się prostych figur kalistenicznych. Na pewno znajdziesz swój ulubiony trening! 

 

Na co czekasz? ZAREZERWUJ miejsce! 
 Napisz do nas maila na info@calisthenicsacademy.pl lub zadzwoń 533 338 227 :)