+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Sobota z kalisteniką

Cześć!


Doszły Cię już słuchy o nas? Wiesz co to kalistenika? 
TAK? NIE? W obu przypadkach Sobota z kalisteniką to idealny sposób na spędzenie aktywnego weekendu!

Ktoś nam ostatnio powiedział, że najbardziej niesamowite jest to, że wchodzisz na salę Calisthenics Academy i możesz zbić piątkę z każdym!  Nieważne czy ta druga osoba ma 13lat czy 40, nieważne ile ma tatuaży, jak się ubiera i gdzie pracuje, albo czy właśnie napisał maturę (Trzymamy za Was kciuki!) . Jesteśmy tu po to, żeby powiedzieć Ci:  Hej, Ty też dasz radę, poradzisz sobie, przecież nie będziesz sam, ale w grupie niesamowitych ludzi!

 

 

To kiedy ta cała sobota?


KIEDY? 26 maja (oczywiście w sobotę) 
GDZIE? sala przy Fordońska 130 Calisthenics Academy
O KTÓREJ? 11:00

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!

 

Dobra, a co jeśli nie ćwiczę na co dzień


Obiecujemy, że sobie poradzisz! 
Pewnie widziałeś filmiki naszych najlepszych i myślisz, że nie dasz sobie rady. Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna! Przecież na rowerze też nie potrafiłeś jeździć, a mimo to zmierzyłeś się z tym i próbowałeś, ćwiczyłeś, upadałeś i podnosiłeś się do skutku, po to by dziś w tak piękną pogodę robić długie rowerowe wycieczki w Myślęcinku, a może nawet startować w zawodach! Tak samo jest z kalisteniką. Wiesz ilu z naszych stałych klubowiczów przyszło nie potrafiąc podciągnąć się ani razu albo nie robiąc ani jednej poprawnej pompki. Przecież to jest normalne, nikt nie rodzi się siłaczem! Jesteśmy tu po to, żeby wszystkiego Cię nauczyć!

 

 

Okej, to jak wygląda ten trening


Oczywiście zaczynamy od rozgrzewki! Nie chcemy przecież, żebyś nabawił się kontuzji. Zadbamy o Twoje stawy i przystosujemy organizm do wysiłku. Nie zapomnimy także wzmocnić mięśni grzbietu i brzucha – to przecież one są najważniejsze abyś wszystkie późniejsze ćwiczenia wykonywał poprawie technicznie. Dopiero po przygotowaniu dojdziemy do treningu głównego. Jakiego?  Czasem będzie to trening siłowy, czasem wytrzymałościowy lub trening cardio, a kiedy indziej typowy trening bazowy lub techniczny by nauczyć się prostych figur kalistenicznych. Na pewno znajdziesz swój ulubiony trening! 

 

 

Kto trening poprowadzi? 


Trening poprowadzi jeden z założycieli Calisthenics Academy, szef kadry trenerskiej i wielokrotny reprezentant Polski na arenie międzynarodowej - Jordan Ogorzelski wraz z członkami kadry Calisthenics Academy - Radek, Michal, Jacek, Bartosz!

To co? Do zobaczenia!
Kadra Calisthenics Academy