+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Nowa grupa początkująca na sali przy Gdańskiej 135

Wrzesień to idealny moment na nowy start!
Dlatego... 

Chcemy Ci dać jeszcze więcej możliwości, żebyś mógł zaplanować dzień pod siebie, nie pod nas! 
Otwieramy kolejną NOWĄ GRUPĘ POCZĄTKUJĄCĄ! 

GDZIE? sala przy Gdańskiej 135

KIEDY? 6 września (czwartek)

O KTÓREJ? 16:30 Treningi grupy odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 16:30Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!ZAREZERWUJ miejsce! 
Napisz do nas maila na info@calisthenicsacademy.pl lub zadzwoń 533 338 227 :)

Tak! Obiecujemy, że sobie poradzisz! 
Pewnie widziałeś filmiki naszych najlepszych i myślisz, że nie dasz sobie rady.  Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna!  Przecież na rowerze  też nie potrafiłeś jeździć, a mimo to zmierzyłeś się z tym i próbowałeś, ćwiczyłeś, upadałeś i podnosiłeś się do skutku, po to by dziś w tak piękną pogodę  robić długie rowerowe wycieczki w Myślęcinku, a może nawet startować w zawodach! Tak samo jest z kalisteniką. Wiesz ilu z naszych stałych klubowiczów przyszło nie potrafiąc podciągnąć się ani razu albo nie robiąc ani jednej poprawnej pompki. Przecież to jest normalne, nikt nie rodzi się siłaczem❗ Jesteśmy tu po to, żeby wszystkiego Cię nauczyć!

 Okej, to jak wygląda trening? 
Oczywiście zaczynamy od rozgrzewki! Nie chcemy przecież, żebyś nabawił się kontuzji. Zadbamy o Twoje stawy i przystosujemy organizm do wysiłku.  Nie zapomnimy także wzmocnić mięśni grzbietu i brzucha – to przecież one są najważniejsze abyś wszystkie późniejsze ćwiczenia wykonywał poprawie technicznie. Dopiero po przygotowaniu dojdziemy do treningu głównego. Jakiego?  Czasem będzie to trening siłowy, czasem wytrzymałościowy lub trening cardio, a kiedy indziej typowy trening bazowy lub techniczny by nauczyć się prostych figur kalistenicznych. Na pewno znajdziesz swój ulubiony zestaw treningowy!

Jeśli nie odpowiada Ci sala przy Gdańskiej 135 mamy dla Ciebie dobrą informację. Otwieramy również nowy nabór na salę przy Grudziądzkiej 3a Calisthenics Academy!

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku! (klik)