+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Plank Challenge

Cześć wszystkim! Z tej strony Jordan Ogorzelski! Jestem właścicielem Calisthenics Academy i w tym wyjątkowym dniu, jakim jest 04.10 chciałbym osobiście przedstawić Wam wyzwanie #PlankChallenge!

 

Dlaczego 04.10 to wyjątkowy dzień?

 

Dokładnie dzisiaj Calisthenics Academy obchodzi swoje 6 urodziny! Sam jestem w szoku, że tyle czasu już minęło... Korzystając z okazji chciałbym z całego serca podziękować Wam wszystkim; klubowiczom, zawodnikom, pracownikom, partnerom, widzom za to, że jesteście! Przez ostatnie 6 lat, mimo różnych przeciwności losu, czasem lepiej, czasem gorzej, wspólnymi siłami stworzyliśmy niesamowitą społeczność, która z roku na rok, bez względu na wszystko, rośnie w siłę!

 

To właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! Ostatnio, kiedy razem z jednym z naszych weteranów Mikołaje Lech wspominaliśmy początki CA, wróciliśmy pamięcią do pewnego wyzwania, które kiedyś cieszyło się sporą popularnością i ułatwiało wszystkim klubowiczom osiąganie swoich własnych celów treningowych. To właśnie dlatego postanowiłem ponownie wystartować z wyzwaniem, które tym razem przyjmie formę #PlankChallenge!

 

Wyzwanie to pozwoli Wam

  • wygrywać z własnymi słabościami
  • osiągać lepsze rezultaty treningowe
  • zwiększyć kontrolę nad własnym ciałem
  • wzmocnić mięśnie brzucha
  • poprawić sylwetkę i zbudować #kaloryfer
  • zobaczyć, że 15 min. na trening znajdzie się zawsze!

 

Na czym polega wyzwanie?!

Wszystkie szczegóły znajdziecie w moim najnowszym wpisie na blogu Plank Challenge lub na moim prywatnym profilu na FB ;)

 

Raz jeszcze... DZIĘKUJĘ ZA MINIONE 6 LAT!