+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Edukacyjny Poniedziałek

Od dzisiaj, na naszym Facebook'u, w każdy poniedziałek będzie pojawiał się wpis, dotyczący różnych zagadnień treningowych z zakresu kalisteniki! Treści będą dotyczyły przeróżnych zagadnień, poczynając od poprawnej techniki wykonywania konkretnego ćwiczenia, poprzez podstawy budowania siły, czy wytrzymałości na podejściu do treningu i jego trudów kończąc. Jeśli macie jakieś propozycje co do tematów, czekamy na Wasze komentarze!

 

Isaac Newton powiedział: "Co my wiemy, to tylko kropelka. Czego nie wiemy, to cały ocean." Idąc tym tropem, w każdy poniedziałek chcemy Wam dawać kolejną kropelkę wiedzy.

 

#EdukacyjnyPoniedziałek

 

"Podciąganie na drążku to jedno z ćwiczeń, które dla wielu jest wyznacznikiem siły. Nic dziwnego w końcu wisząc na samych dłoniach unosimy do góry cały ciężar swojego ciała! To też na pewno jedno z ćwiczeń, które pokazuje czy potrafisz opanować i kontrolować swoje ciało. Często podciągnięcia pojawiają się na testach sprawnościowych między innymi tych kwalifikujących do służb mundurowych. Angażują bardzo mocno mięśnie ramion oraz pleców..."

 

Z tego artykułu dowiesz się jak to ćwiczenie wykonać poprawnie technicznie, poznasz różne warianty podciągnięć oraz dowiesz się co zrobić jeżeli nie potrafisz się podciągnąć ani razu.

 

Chcesz przeczytać pełen wpis na ten temat?
✔️ Przeczytaj najnowszy artykuł Jordana Ogorzelskiego - Jak prawidłowo się podciągać?