+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Nowy nabór do grupy początkującej na Gdańskiej 135!

W czwartek 29.11 o godzinie 20:50 otwieramy nowy nabór do grupy początkującej przy ul. Gdańskiej 135!

GDZIE? sala przy Gdańska 135 Calisthenics Academy
KIEDY? 29 listopada (czwartek)
O KTÓREJ? 20:50 (bądź 15 minut szybciej by się przebrać)

Treningi grupy odbywać się będą we wtorki i czwartki o godzinie 20:50 (a jeśli komuś z Was będzie mało i preferuje opcję 3x w tygodniu (zresztą tak jak i my) to daj znać, a powiemy Ci co zrobić! ;)

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!

ZAREZERWUJ miejsce!
Napisz do nas maila na info@calisthenicsacademy.pl lub zadzwoń 533 338 227 :)

Tak! Obiecujemy, że sobie poradzisz!
Pewnie widziałeś filmiki naszych najlepszych i myślisz, że nie dasz sobie rady. Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna! Przecież na rowerze też nie potrafiłeś jeździć, a mimo to zmierzyłeś się z tym i próbowałeś, ćwiczyłeś, upadałeś i podnosiłeś się do skutku, po to by dzisiaj robić długie rowerowe wycieczki w Myślęcinku, a może nawet startować w zawodach! Tak samo jest z kalisteniką. Wiesz ilu z naszych stałych klubowiczów przyszło nie potrafiąc podciągnąć się ani razu albo nie robiąc ani jednej poprawnej pompki. Przecież to jest normalne, nikt nie rodzi się siłaczem! Właśnie o to chodzi, nie chodzi o to, żeby przychodzić do nas dopiero kiedy się coś potrafi. Do Calisthenics Academy przychodzi się, żeby właśnie się czegoś nauczyć! Jesteśmy tu po to, żeby wszystkiego Tobie pomóć!

Okej, to jak wygląda trening?
Oczywiście zaczynamy od rozgrzewki! Nie chcemy przecież, żebyś nabawił się kontuzji. Zadbamy o Twoje stawy i przystosujemy ciało do wysiłku. Nie zapomnimy także wzmocnić mięśni grzbietu i brzucha – to przecież one są najważniejsze abyś wszystkie późniejsze ćwiczenia wykonywał poprawie technicznie. Dopiero po przygotowaniu dojdziemy do treningu głównego. Jakiego? Czasem będzie to trening siłowy, czasem wytrzymałościowy lub trening cardio, a kiedy indziej typowy trening bazowy lub techniczny by nauczyć się prostych figur kalistenicznych. Wszystko to odpowiednio ułożone w miesięcznym planie treningowym, żeby rozwijać się wszechstronnie i poprawiać swoją sprawność fizyczną ;)

Jeśli nie odpowiada Ci sala przy Gdańskiej 135, pamiętaj, że mamy też drugi lokal przy ul. Grudziądzkiej 3a.