+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

TUTORIAL - Hollow Body Hold

#EdukacyjnyPoniedziałek

 

Tym razem nasz Edukacyjny Poniedziałek rozbudowany jest o film instruktażowy dot. Hollow Body Hold, przygotowany przez Jordan Ogorzelski. Mamy nadzieję, że łącząc artykuł z filmikiem będziecie w stanie wyciągnąć z tego jeszcze więcej dla siebie!

 

Sylwetka hollow body hold to podstawowa sylwetka gimnastyczna, czyli ćwiczenie wykorzystywane głównie do budowania siły mięśni, które odpowiadają za stabilizację naszej postawy tj. głównie mięśni brzucha i grzbietu. Jest to podstawa treningu, swojego rodzaju fundament pod wszystkie docelowe ćwiczenia jak np. stanie na rękach, czy waga tyłem w zwisie (back lever) lub planche, ale i też pod te podstawowe jak chociażby podpory i pompki. Bez perfekcyjnego opanowania sylwetek bardzo możliwe, że nigdy nie opanujesz swojego wymarzonego elementu. To właśnie dlatego warto, żebyś każdy trening zaczynał właśnie od sylwetek!"

 

Z tego artykułu dowiesz się dlaczego sylwetka hollow body hold jest szalenie istotna w treningu i że bez jej wcześniejszego opanowania możesz się nigdy nie nauczyć swoich wymarzonych elementów! Dodatkowo dowiesz się jak dojść do perfekcji w tym ćwiczeniu, krok po kroku!

 

Chcesz przeczytać pełen wpis na ten temat?
✔️ Obejrzyj filmik instruktażowy "TUTORIAL - Hollow Body Hold"
✔️ Przeczytaj najnowszy artykuł Jordana Ogorzelskiego "Hollow Body Hold"