+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 19:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Wielki Finał #PlankChallenge!

#EdukacyjnyPoniedziałek

 

Dzisiejszy Edukacyjny Poniedziałek w nieco innym stylu i o innej godzinie niż zwykle! Tym razem chcielibyśmy podsumować wyzwanie #PlankChallenge i podzielić się z Wami swoimi przemyśleniami dotyczącymi tego, co tego typu wyzwania mogą nam dać i jak mogą zaowocować w przyszłości.

 

Jeśli nie wiecie na czym polegało wyzwanie #PlankChallegne to zachęcamy do przeczytania wcześniejszego wpisu na ten temat:
✔️ „#PlankChallenge"

 

"Na przestrzeni lat w naszym życiu zmienia się naprawdę wiele. Zmieniają się nasze cele, możliwości, narzędzia, środowisko. Jednak pewne kwestie pozostają moim zdaniem uniwersalne jeśli chcemy coś osiągnąć. Jeśli chcemy się czegoś nauczyć, coś opanować, stworzyć. Aby dotrzeć tam, gdzie chcemy musimy wygrać i to przede wszystkim sami ze sobą, bo pamiętajcie „swoim największym przeciwnikiem zawsze będziesz Ty sam”. Ja osobiście wierzę, że sport jak mało co pozwala nam kształtować ten najważniejszy rodzaj siły – siłę charakteru, a wyzwania takiej jak #PlankChallenge pomagają nam obrać odpowiedni kierunek!" - pisze w swoim najnowszym wpisie Jordan Ogorzelski

 

Z tego artykułu dowiesz się jak wyglądał ostatni, finałowy dzień wyzwania #PlankChallenge oraz dlaczego dyscyplina - nad którą pracowaliśmy dzięki temu wyzwaniu - jest tak ważna w codziennym życiu i dlaczego to właśnie ona w tak wielkim stopniu wpływa na to czy osiągniemy swój cel czy też nie!

 

Chcesz przeczytać pełen wpis na ten temat?
✔️ Obejrzyj relację z wydarzenia "Wielki Finał #PlankChallenge!"
✔️ Przeczytaj najnowszy artykuł Jordana Ogorzelskiego "Wielki Finał #PlankChallenge!"