+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Wyznacz cele!

#EdukacyjnyPoniedziałek

 

"Nowy rok, nowy ja!" Wiele planów, postanowień, motywacja na najwyższym poziomie! Ale czy tak naprawdę wiecie o co konkretnie Wam chodzi? Wiecie na czym Wam zależy? Wiecie co chcecie zrobić, osiągnąć w Nowym Roku? Czy wyznaczyliście już swoje cele? Czy w prosty sposób będziecie w stanie sprawdzić czy Wam się udało czy też nie? Wszystko to wpływa na to czy wytrwamy w naszych postanowieniach i ten temat chcielibyśmy dzisiaj poruszyć. Mamy nadzieję, że dzisiejszy filmik pomoże obrać Wam odpowiedni kierunek na 2019 rok!

 

Dzięki wyznaczaniu celów wiesz tak naprawdę dokąd zmierzasz i wiesz co robić, żeby osiągnąć wymarzony cel. Wyznaczenie celów to dopiero początek zabawy, jesteśmy zmotywowani do działania i gotowi do walki. Jednak w ciągu roku czas płynie, na swojej drodze napotykamy niezliczoną ilość przeszkód i problemów do rozwiązania, które często nas demotywują... A warto je uznać za wyzwania, bo ich sprostanie za każdym razem przybliża nas do osiągnięcia wymarzonych rezultatów! Łatwo powiedzieć... trudniej zrobić. Dlatego bardzo pomocne jest odpowiednie wyznaczenie konkretnych celów. Z jednej strony będą drogowskazem dla naszych działań, z drugiej strony jeśli będą odpowiednio mierzalne będziemy mieli możliwość odczucia ogromnej satysfakcji kiedy będziemy je kolejno osiągać - a to najlepsza nagroda i uzupełnienie motywacji do dalszej pracy!

 

Z tego artykułu dowiesz się dlaczego wyznaczanie celów jest tak ważne oraz poznasz kilka sposobów, które ułatwią Ci to zadanie! Pamiętaj jednak, nie warto odkładać to na później...

 

Chcesz przeczytać pełen wpis na ten temat?
✔️ Obejrzyj filmik "Wyznacz cele!"
✔️ Masz dosyć odkładania wszystkiego na później? Przeczytaj artykuł Jordana Ogorzelskiego "Prokrastynacja"