+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

Adam Jędrzejewski

Adam Jędrzejewski

Minęły 2 lata odkąd Adam pojawił się na swoim pierwszym treningu w Calisthenics Academy! Zaczynał od podstaw, jak zdecydowana większość naszych klubowiczów. Zawsze miał styczność ze sportem, ale mimo to, na początku swojej przygody w CA był w stanie zrobić zaledwie 3 podciągnięcia. Niesamowity proges. Co do tego chce dodać od siebie Adam?

 

"Od najmłodszych lat mój tata zachęcał mnie do sportu. Do piłki nożnej, piłki siatkowej, koszykówki, pływania, nurkowania i wielu innych. Niestety nic nie mogło mi przypasować. Pewnego dnia rozmawiałem z tatą przy obiedzie i jak zawsze zboczyło na temat sportu, ale tym razem usłyszałem coś nowego - kalistenika.

Postanowiłem spróbować, ale niechętnie. Poszedłem na swój pierwszy trening którego nie zapomnę do dzisiaj. Bałem się jak nigdy, że nie zostanę zaakceptowany i że nic nie będzie mi wychodzić, ale gdy tylko przyszedłem, trener powiedział mi co i jak. Na sali śmiało każdego mogłem spytać jak robi się dane ćwiczenie, gdzie jest sprzęt itp. Kiedy jakieś ćwiczenie sprawiało mi problemy trenerzy zawsze znajdowali łatwiejszą wersję ćwiczenia.

Dzisiaj jestem już w grupie zaawansowanej i śmiało mogę powiedzieć, że czuję, że bez kalisteniki moje życie nie miało by sensu. Od 2 lat trenuję i jest to moja życiowa pasja! Nie zamierzam jej skończyć! Dzięki kalistenice nie jestem już nieśmiały, poznałem świetnych ludzi, a każde nawet najmniejsze osiągnięcie motywuje mnie do dalszych treningów!"