+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

DANIEL KISIELEW

DANIEL KISIELEW

Jeden z pierwszych członków Calisthenics Academy. Nie zwracał uwagi na odległość i uszczypliwe komentarze znajomych. Dawał z siebie 100%...
Daniel Kisielew po sześciomiesięcznej, ciężkiej pracy, a przecież to dopiero początek drogi.... Było warto? ;>

 

"Cześć!
Jestem członkiem Calisthenics Academy od 6 miesięcy. Na samym początku chciałbym podziękować mojemu mentorowi (Jordanowi), a także całej społeczności Calisthenics Academy za wspieranie i brak zwątpienia w moją osobę.

Początki były trudne… BA! Były BARDZO trudne (Może tez dlatego, że mieszkam w Białymstoku i nie mam możliwości uczestniczenia na treningach z grupą w Bydgoszczy). Ćwiczenia były zdecydowanie trudniejsze niż mogłyby się wydawać. Pamiętam jak 6 miesięcy temu nie potrafiłem zrobić 5 pompek diamentowych. Teraz 20,30 to nie problem. CIĘŻKA PRACA POPŁACA!

 

Jedyne co mnie motywowało to możliwość zmiany na lepsze i mój wymarzony 6pack ^^. Udowodniłem sobie i mam nadzieję, że pokazałem również wszystkim innym, że dla chcącego nic trudnego i nie poddam się jak większość po dwóch tygodniach ćwiczeń!

Calisthenics Academy pokazało mi, co w życiu jest naprawdę ważne, a co nie.
Wszystkim, którzy jeszcze się o tym nie przekonali, serdecznie polecam tą fantastyczną grupę, którą tworzą niesamowici ludzie, dla których samodoskonalenie jest podstawą" :)