+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

NASZA KLUBOWICZKA

NASZA KLUBOWICZKA

Kalistenika jest również sportem dla Pań, a przykład naszej klubowiczki wyraźnie to pokazuje. Dlatego drogie Panie, serdecznie zapraszamy Was na treningi! 

 

A teraz co ma do powiedzenia nasza klubowiczka:

 

"Cześć :)
Na wstępie powiem, że nie było mi łatwo się przełamać i ukazać zdjęcia "before" jest kilka osób, które mogą to potwierdzić, ale jak się powiedziało A to już nie było odwrotu i tak właśnie jesteśmy świadkami kolejnego kroku - B. Moja historia za sportem rozpoczęła się dokładnie w zeszłym roku w październiku, gdzie nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że w okresie jesiennym, w którym często dopada nas "depresja sezonowa" postanowię coś zmienić. I tak oto ciepły koc, czekolada i dobry film zmieniły się na m.in brzuszki i przysiady <3 Zmiany dla osób nieśmiałych i wchodzenie w nowe towarzystwo nie są czymś łatwym, dlatego też miałam obawy przed pierwszymi zajęciami. Niska samoocena też mi w tym nie pomagała, ale podjęłam wyzwanie. Jako że wcześniej nie miałam raczej styczności ze sportem to zaprzyjaźniłam się ze słodkim smakiem zakwasów. Nie będę Was oszukiwać, jestem łasuchem i ciężko mi przestrzegać jakiejkolwiek diety, zdaje sobie sprawę, że gdyby było inaczej efekt byłby inny ale mimo wszystko cieszę się z tego co jest bo nie zmieniłam się jedynie wizualnie. Moja samoocena wzrosła, czuję się pewniej i dopinam się w zapomniane kiedyś ubrania :) Jedna z ważnych rzeczy, która miała miejsce po wstąpieniu do CA to, to że poznałam wiele świetnych osób, każda z nich jest inna ale zawsze jest ktoś obok i motywuje do pracy. I za to bardzo Wam dziękuję :) Adrianie, Jordanie, Pawle o Was też nie zapomniałam należy się Wam ogromny buziak za to, że po przez swoją pracę i pasję dajecie siłę do działania :*


Czego się nauczyłaś po ponad roku treningu? Realizuj swoje cele, żeby potem nie doskwierał Ci żal związany z brakiem działania!

 
Drogie Panie, po czasie i efektach mogę powiedzieć Wam, że warto się przełamać!  :) Jeśli masz jakieś wątpliwości to nie przejmuj się, sama też kiedyś się z nimi zmagałam :)
 
 Pamiętaj, jeśli chcesz coś zmienić, to warto spróbować! :) A jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej, to pisz śmiało!