+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

PAULINA LESIŃSKA

PAULINA LESIŃSKA

Odnosząc się do transformacji Pauliny (której to ostatnio pośladki mieliście przyjemność oglądać ^^) mogę powiedzieć tylko jedno: NIE BÓJCIE SIĘ KILOGRAMÓW!

 

Paulina: "Oto efekty moich dziewięciomiesięcznych treningów, dzięki którym zmieniło się moje ciało i postrzeganie samej siebie. Zyskałam siłę i bardziej kobiecą sylwetkę. Poprzez treningi mam teraz znacznie lepszy humor i stałam się bardziej otwarta. 

 

Jak widać kalistenika jest sportem nie tylko dla osób chcących zrzucić kilka kilogramów ale również dla tych męczących się z niedowagą. Nie czułam się dobrze, kiedy wszystkie ubrania na mnie "wisiały". Miałam wrażenie, że każdy zwraca uwagę na to jaka jestem chuda...

 

Teraz czuje się ze sobą znacznie lepiej! Jestem też przekonana, że ludzie inaczej mnie postrzegają. Zyskałam pewności siebie :)

Obserwując pracę swoja i innych jestem coraz bardziej zmotywowana. Stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej a treningi z Jordanem i Pawłem stały się moim nowym uzależnieniem :)

Ktoś ostatnio mi powiedział, że spotykamy ludzi, którzy są naszym odbiciem i mówią nam to, co tak naprawdę sami myślimy o sobie. Cieszę się, że moje postrzeganie się zmieniło :)"