+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

JAKUB ŁENT

JAKUB ŁENT

Dawno nie dzieliliśmy się z Wami transformacjami naszych klubowiczów, jednak od dzisiaj postaramy się to zmienić! :)
Bez zbędnych słów, przed Wami bardzo kolorowa postać w Calisthenics Academy - Kuba Łent!

 

"Coś od siebie.... a więc moją motywacją do podjęcia działania w kierunku... jak widać zmiany były, nie ukrywam, słowa pewnej osoby że "już czas coś ogarnąć, nie sądzisz?". Zadziałało to na mnie trochę jak płachta na byka, zacząłem szukać sposobu.. kiedy nagle niczym grom z jasnego nieba, dostałem wiadomość. @Jordan Ogorzelski : "Kuba, wbijaj chociaż na 1 trening, zobaczysz spodoba Ci się".

 

Tak naprawdę ten moment zadecydował o moim małym sukcesie :)

 

Już po 1 treningu dało się zauważyć MEGA atmosferę i ludzi którzy motywowali Cię do jak największej pracy nad własnym ciałem BA! i umysłem. Po tych .. pół roku pracy nad sobą, gdy już robię to DLA SIEBIE :) Jestem prze prze prze zadowolony z rezultatów, tego jak bardzo się zmieniłem, tego ile mam w sobie samo zaparcia i co najbardziej mnie zdziwiło: że potrzebuję mniej snu, jestem na co dzień bardziej wypoczęty, potrafię się skupić na dłużej i z rezultatami.

 

Nie wiem jakimi słowami musiał bym dziękować kadrze trenerskiej za taki sukces: Jordan Ogorzelski, Paweł Maraś, Tomasz Hałas, Radek Szymczak, Kacper Wesołek to są ludzie, bez których moje małe zwycięstwo było by NIE MOŻLIWE :)  a co do moich wyników, nie ma co się męczyć nie wiadomo jakimi dietami, wystarczy systematyczność na treningach (ominąłem kilka, przyznaję się) i w moim wypadku.. ograniczyć fast foody, słodycze i słodkie napoje. Nie mówię o rezygnacji ^^ wystarczy przed pomyśleć sobie ile musisz pracować żeby stracić to czego nie chcesz widzieć w swoim ciele :) NO I PO CO kolejny cheeseburger? :) Całe Calisthenics Academy D Z I Ę K U J Ę ! ...

i obiecuję, że to nie koniec :)

 

 Plan był do wakacji... ale CHCĘ JESZCZE ! Do zobaczenia na kolejnym treningu ! :):)