+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

MACIEJ JANUSZEWSKI

MACIEJ JANUSZEWSKI

No to kolejna transformacja! Maciej Januszewski oraz jego idealna plażowa sylwetka! 

 

Maciej: "Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim, z którymi razem trenuję - zarówno kadrze, jak i klubowiczom CA :)

 

Wspólne motywowanie do treningów i rodzinna atmosfera u nas dała mi energię jakiej nie wykrzesał bym trenując sam. No i w końcu zrozumiałem, jak wiele daje nam zdrowy tryb życia. Wcześniej było mi do niego daleko, więc nawet trenując nie byłem z siebie nigdy zadowolony. Kiedy na wadze zbliżała mi się dziewiątka z przodu zdecydowałem,że to ostatni dzwonek by się za siebie zabrać zanim rozleje się całkiem. Od strony dietetycznej pomogła mi Pani Justyna Ziółek (Difit), jej diety świetnie na mnie działały i głodny nie chodziłem :)

 

Trzymanie się diety i systematyczne hardkorowe :) treningi w CA rozwinęły mnie w taki właśnie sposób, jaki zawsze chciałem. W kalistenice postępu treningowego nie widać poprzez liczby na talerzach, tylko kiedy wcześniej niemożliwe dla ciebie ćwiczenia i ewolucje stają się po czasie do zrobienia :)


Bardzo podoba mi się ten sport, z naszej sali klubowej nigdy nie wyszedłem niezadowolony :) Jednak przede mną jeszcze dużo pracy, więc życzę wszystkim i sobie dużo wytrwałości :) 

 

Bo kiedy trzymasz się planu, to efekty przychodzą szybciej niż się spodziewasz!"