+48 533 338 227
info@calisthenicsacademy.pl
Ćwicz w swoim domu pod opieką naszych trenerów

PLATFORMA TRENINGOWA
CALISTHENICS ACADEMY ONLINE
PREMIERA JUŻ 12.11.2020!

Zarejestruj się

O PLATFORMIE

CZYM JEST PLATFORMA CALISTHENICS ACADEMY ONLINE?

Nasza platforma treningowa "Calisthenics Academy Online" to świetne rozwiązanie, dzięki któremu za pomocą internetu możesz z naszą pomocą trenować kalistenikę kiedy tylko chcesz oraz gdzie chcesz. Od zawsze zdrowie i bezpieczeństwo ćwiczących jest dla nas najważniejsze, dlatego też stworzyliśmy specjalny system opieki, dzięki któremu zyskasz stały kontakt z trenerem, który skoryguje wszelkie błędy w wykonywanych przez Ciebie ćwiczeniach oraz odpowie na Twoje pytania. Dostęp do platformy zapewni Ci wgląd do rozległej bazy treningów w formie wideo, podczas których przez cały czas jego trwania ćwiczysz razem z trenerem, który skrupulatnie tłumaczy Ci jak wykonywać dane ćwiczenie oraz zwraca uwagę na najczęściej pojawiające się błędy. Treningi mają różny charakter oraz tematykę. W naszej bazie znajdziesz treningi domowe dla początkujących, którzy rozpoczynają przygodę z kalisteniką jak i dla tych bardziej doświadczonych, trenujących już od kilku miesięcy. A co z treningami dla osób bardziej zaawansowanych, treningami z wykorzystaniem sprzętu oraz cyklami specjalistycznymi poświęconymi np. nauce stania na rękach? Kolejne cykle już wkrótce!

Ikona 1

Dostęp 24h na dobę

Ikona 2

Baza treningów wideo

Ikona 4

Stała opieka trenera

O NAS

POZNAJ CALISTHENICS ACADEMY

Jeszcze niedawno niewiele osób w Polsce słyszało o kalistenice. Jednak na przestrzeni ostatnich kilku lat sporo się zmieniło, a w samej Bydgoszczy, zwłaszcza wśród młodych mieszkańców miasta i okolic, trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszałby o Calisthenics Academy. Od 2012 roku zajmujemy się prowadzeniem treningów grupowych oraz personalnych jak i treningów ONLINE z wykorzystaniem masy własnego ciała, czyli wykonujemy takie ćwiczenia jak np. pompki, brzuszki, podciągnięcia czy przysiady, które z czasem mogą pomóc nam opanować takie elementy jak stanie na rękach czy ludzka flaga. Jesteśmy jednym z pierwszych zorganizowanych klubów propagujących kalistenikę /street workout w całej Polsce. Nasze kluby znajdują się Bydgoszczy oraz Toruniu.

Czytaj więcej
Zdjęcie o marce Na rynku od 8 lat Ponad 400 aktywnych klubowiczów Ponad 5000 obsłużonych klientów

JAK TO DZIAŁA?

KROK PO KROKU
Krok 1
Wybierz pakiet
Krok 2
Wykupujesz dostęp
Krok 3
Trenujesz z nami online
Krok 4
Uzyskujesz pomoc trenera
Krok 5
Osiągasz oczekiwany efekt

PAKIETY

SPRAWDŹ CO OFERUJEMY
mockup iphone

Pakiet klasyczny na 30 dni

30-dniowy dostęp do platformy Calisthenics Academy Online zapewni Ci wgląd do rozległej bazy treningów w formie wideo, podczas których przez cały czas jego trwania ćwiczysz razem z trenerem, który skrupulatnie tłumaczy Ci jak wykonywać dane ćwiczenie oraz zwraca uwagę na najczęściej pojawiające się błędy. W ramach tego pakietu zyskujesz też możliwość zindywidualizowanego kontaktu z trenerami Calisthenics Academy, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. 
  • 30-dniowy dostęp do platformy
  • Baza treningów w formie wideo
  • Opieka kadry trenerskiej
69,00 zł

HISTORIE KLIENTÓW

Zobacz efekty naszych podopiecznych
transformacja
transformacja
transformacja
transformacja
transformacja
transformacja