+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl
OFERTA

Trening Personalny

Zastanawiasz się jak wykonać dany element statyczny lub dynamiczny i nie wiesz jak się do tego zabrać? Chcesz się upewnić, że poprawnie wykonujesz ćwiczenia, które często robisz na sali lub podczas treningów domowych?

Nasi trenerzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że czasami potrzeba niestandardowego podejścia, żeby osiągnąć wymarzony efekt. Chcesz, żeby nasi trenerzy poświęcili Tobie jeszcze więcej uwagi oraz skupili się w pełni na Twoich indywidualnych potrzebach i celach treningowych? Umów się na indywidualne spotkanie z trenerem, który poświęci Tobie całą swoją uwagę oraz skupi się w pełni na Twoich indywidualnych potrzebach i celach treningowych. Z pewnością znajdziemy odpowiednie, dopasowane do Twoich potrzeb rozwiązanie, które omówimy i przećwiczymy na sali!

Trening Personalny Bezpośredni kontakt z doświadczonymi trenerami Pełna koncentracja na indywidualnych potrzebach
KORZYŚCI

Co zyskasz uczestnicząc w treningu personalnym?

Indywidualne podejście i elastyczność

Podczas treningu personalnego skupiamy się całkowicie na Twoich potrzebach i celach treningowych, a termin spotkania wybieramy wspólnie zachowując elastyczność!

Bezpieczeństwo i opieka

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z trenerem wiesz jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia i nie musisz martwić się o błędy, które często prowadzą do kontuzji!

Rozwój i motywacja

Trening personalny pozwala Ci rozwinąć skrzydła. Koncentracja na celu treningowym, wskazówki trenera dopasowane do Twoich możliwości i bezpośredni kontakt umożliwią Ci postęp i dadzą motywację na więcej!