+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl
OFERTA

Treningi grupowe

Kalistenika to aktywność fizyczna bazująca w dużej mierze na treningu siłowym, opartym o wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała, takich jak pompki, brzuszki, przysiady, czy podciągnięcia w wielu najróżniejszych kombinacjach. Ćwiczenia kalisteniczne pozwalają zbudować tzw. „siłę funkcjonalną", ukazującą pełen potencjał sprawności organizmu.

W Calisthenics Academy dbamy przede wszystkim o indywidualne podejście do każdego klubowicza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować poziom trudności ćwiczeń do osoby ćwiczącej. Dzięki temu zawsze znajdujemy łatwiejsze lub trudniejsze alternatywy ćwiczeń w zależności od potrzeby. Nasz sposób prowadzenia treningów utwierdza nas tylko w przekonaniu, że kalistenika w Calisthenics Academy jest formą treningu dla każdego, zwłaszcza dla osoby naprawdę początkującej.

Członkowie kadry trenerskiej są wyszkoleni przez Jordana Ogorzelskiego, będącego najwyżej utytułowanym zawodnikiem kalisteniki i street workout w Polsce. Jordan reprezentował nasz kraj na zawodach w wielu krajach m.in. Johannesburgu, Dubaju, Hong Kongu, a jego największym sportowym osiągnięciem jest udział w Super Finale Pucharu Świata w Moskwie w 2015 roku, gdzie zajął 5 miejsce! Jest również finalistą XIII edycji programu Mam Talent z roku 2021!

Za sprawą autorskiego systemu treningowego dbamy o zdrowie, rozwój i sprawność ćwiczących. Różnorodne, ale jednocześnie odpowiednio dopasowane treningi oraz obszerna gama ćwiczeń poprawiają siłę, wytrzymałość oraz wydolność. Nie zapominamy również o gibkości naszego ciała, za sprawą regularnego rozciągania oraz ćwiczeń zwiększających mobilność. Nie zamykamy się w standardowym treningu siłowym, a patrzymy na sprawność znacznie szerzej, zaczynając od treningów ogólnorozwojowych, a kończąc na tematycznych treningach technicznych w celu opanowania figur takich jak np. stanie na rękach czy ludzka flaga.

Treningi grupowe Największa sieć klubów kalisteniki w Polsce Przyjaźni trenerzy wyszkoleni przez Jordana Ogorzelskiego
KORZYŚCI

Co zyskasz uczestnicząc w zajęciach grupowych?

Sprawność i siła

Dzięki naszym treningom zyskasz kontrolę nad swoim ciałem, zwiększysz swoją sprawność fizyczną oraz siłę funkcjonalną!

Dobry humor i motywacja

Dzięki treningom grupowym w nadzwyczajnej atmosferze, pełnej wsparcia i wzajemnej motywacji zapewnisz sobie dawkę dobrego humoru na cały dzień!

Zdrowie i lepsza sylwetka

Dzięki wszechstronnemu treningowi zgubisz nadmiar tkanki tłuszczowej oraz nabierzesz mięśni zachowując przy tym elastyczność całego ciała!