+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl

HENRYK KUJAWA

Ocena : 5.0

Bardzo długo Adrian namawiał mnie do udziału w zajęciach Calisthenic. Dzisiaj żałuję, że tak długo nie mogłem się zdecydować. Dzięki systematycznym ćwiczeniom odczułem poprawę samopoczucia. Wszystkim serdecznie polecam. Żadna siłownia ani długie biegi nie dają tak szybkich efektów jak trzy godziny tygodniowo spędzone na sali gimnastycznej pod okiem profesjonalnych trenerów Calisthenic Academy. Sport dla każdego - niezależnie od płci, wieku, wyznania, wykształcenia czy poglądów politycznych.

SZYMON GŁOWACKI

Ocena : 5.0

Nie zastanawiać się tylko wpadać, a na pewno nie będziesz żałował/a.

OLIWIA ŚLIWIŃSKA

Ocena : 5.0

Bardzo dobra atmosfera!

DAWID DEMBEK

Ocena : 5.0

Jestem bardzo zadowolony, że uczęszczam na treningi jest tam super przyjacielska atmosfera. Treningi prowadzone pod czujnym okiem motywujących trenerów :) Każdy ma szansę, nie trzeba być od razu "guru". Szczerze mogę polecić Calisthenics Academy. Zapraszam :) I Ty dołącz do CA :)

PAWEŁ LISTOPADZKI

Ocena : 5.0

Polecam, jeśli ktoś chce sporo ciekawego sportu w niespotykanej atmosferze :)

ODYSSEAS ZALEWSKI

Ocena : 5.0

Najlepsze miejsce na spożytkowanie wolnego czasu, zapewniam, sama przyjemność!!! :)

KAMIL HELLER

Ocena : 5.0

Miejsce przystosowane do prowadzenia profesjonalnych treningów umożliwiających rozwój dotychczasowej sprawności fizycznej. Dobra atmosfera w klubie i treningi dostosowane do stanu w jakim obecnie znajdują się początkujące osoby. Zdecydowanie polecam!!

KUBA STACHOWSKI

Ocena : 5.0

Nie wyobrażam sobie innej formy treningu. Absolutny profesjonalizm!

IZABELA GROCHOWSKA

Ocena : 5.0

Wspaniałe miejsce jak chcesz zrobić coś dobrego dla siebie.Bardzo szybkie efekty bez względu na wiek. Polecam.Długo szukałam miejsca dla siebie żeby ćwiczyć efektywnie i znalazłam CA

RAFAŁ ANDRZEJEWSKI

Ocena : 5.0

Najlepsze na świecie treningi! Nie byłeś- żałuj. Nie żałuj - przyjdź i trenuj z nami. Polecam! :)

JULIA ORZECHOWSKA

Ocena : 5.0

Wystarczy przyjść na salę, aby zrozumieć dlaczego wszyscy są tak zadowoleni. Indywidualne podejście trenerów do klubowiczów, poczucie przynależności do czegoś wyjątkowego, możliwość zadbania o swój wygląd i zdrowie. Po prostu doskonale

PIOTR OKULSKI

Ocena : 5.0

Nigdzie nie ma lepszego klimatu :)

MAGDA ZIARNECKA

Ocena : 5.0

Ludzie z pasją i niesamowita atmosfera.
Polecam każdemu! :)

KRYSTIAN FRELKE

Ocena : 5.0

Solidne treningi, niesamowita atmosfera, wielcy ludzie :)

WIKTOR KACZMAREK

Ocena : 5.0

Najlepsza atmosfera na świecie! :)

WERONIKA BANASZAK

Ocena : 5.0

Polecam bez zastanowienia

ALEKSANDER BUDNY

Ocena : 5.0

5 gwiazdek bez wątpliwości. Motywacja to najważniejsza rzecz w codziennym treningu a w Calisthenics Academy motywacją jest wszystko i każdy ! Polecam

WIKTOR RÓŻNIATOWSKI

Ocena : 5.0

Rewelacyjnie w każdym stopniu !

AGNIESZKA KACZMAREK

Ocena : 5.0

Siła- Moc -Zabawa!!!
Oprócz atmosfery to przede wszystkim jest profesjonalny trening, podparty wiedzą merytoryczną. Kadra trenerska młoda- nad podziw- super ogarniająca Emotikon smile Podejscie indywidualne mimo licznej grupy na sali. Trenerzy konsekwentnie poprawiają, dają w kość i.... MOTYWUUUUJĄ!!!!
Kochani polecam!!

DANIEL BOJANOWSKI

Ocena : 5.0

Bez zbędnego pierd.lenia, tudzież słodzenia.
Praca nad sylwetką i gubienie tłuszczu, najefektywniejsze gdy ćwiczysz treningiem siłowym połączonym z interwałowym. Na Kalistenice jest mnóstwo elementów w tym trybie. Dzięki temu tak wielu nabrało sylwetki /lub zgubiło po 10-15 kg tłuszczu. Dlatego polecam.

MICHAŁ GALIKOWSKI

Ocena : 5.0

Ćwiczę w Calisthenics Academy dopiero od miesiąca, ale już widzę efekty. Atmosfera jak najbardziej na plus. Zawsze można liczyć na pomoc i motywację podczas treningu. Polecam każdemu, nie ma się nad czym zastanawiać, tylko przyjść i spróbować

MARCIN KRAUSE

Ocena : 5.0

Wchodzę zmęczony i śpiący po szkole, a wychodzę pełen pozytywnej energii! W tym miejscu zapomina się o wszystkich problemach. Jesteś tylko Ty - Twoje ciało, Twój umysł oraz mnóstwo mega sympatycznych ludzi. Przyjdź i zmień swoje życie na jeszcze lepsze już teraz, POLECAM!!!

ŁUKASZ BASZAK

Ocena : 5.0

Święte miejsce, w którym czuje się, że żyje! Emotikon grin Świetna atmosfera, świetni ludzi, świetni trenerzy polecam gorąco! :)

AREK ZMORZYŃSKI

Ocena : 5.0

Świetna atmosfera na sali i trening przynoszący szybko widoczne rezultaty. Poza tym trener zawsze znajdzie czas na poprawianie błędów i motywowanie do ćwiczeń. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą zrobić ze swoją kondycją coś dobrego.

MARTA JANOWIAK

Ocena : 5.0

Calisthenics Academy to naprawdę wyjątkowe miejsce. Dzięki uczęszczaniu na treningi można zadbać o swoje zdrowie oraz formę. Treningi prowadzone na wysokim poziomie, super trenerzy jak i atmosfera panująca podczas treningów, ludzie są bardzo pozytywni i pomocni. Polecam to miejsce każdemu! Warto przyjść i samemu się przekonać jakim świetnym miejscem jest CA!

WIKTOR SZELĄG

Ocena : 5.0

Calisthenic Academy to nie jest zwykła sala do ćwiczeń . To przede wszystkim wsparcie profesjonalny osobistych trenerów na każdym treningu, Bogaty park maszynowy, Morze przestrzeni, Dobra wentylacja i zawsze czyste szatnie i natryski. Atmosferę tego miejsca budują przede wszystkim klubowicze, Przekraczając progi Calisthenics Academy prócz bryzy świeżości i nowoczesnego wnętrza uderza serdeczność ludzi, tu każdy przybije ci piątkę, nie musisz nikogo prosić o asekuracje bo wiesz ze zawsze jest ktoś obok ciebie i przede wszystkim te kobiety mmmm. Polecam Gorąco Wiktor Szeląg

MACIEJ FEDEK

Ocena : 5.0

Super atmosfera i wspaniali ludzie polecam każdemu:D

KAROL HÖFT

Ocena : 5.0

Od najmłodszy lat trenowałem różnego rodzaju sporty.  Założycieli klubu znam dłużej niż tylko z treningów. Pamiętam do dzisiaj, jak zobaczyłem Front Lever w wykonaniu Jordana, wtedy stwierdziłem, że muszę przyjść na trening. Po pierwszym treningu w Calisthenics Academy wyszedłem na środek i świadomy swoich słów, powiedziałem: "Od 10 lat szukałem sportu, który chcę trenować. Znalazłem. Dziękuję, że mogę z Wami trenować. " Od tamtego czasu treningi są moją odskocznią od życia codziennego. Atmosfera jaka panuje przyciąga coraz więcej osób. Polecam każdemu, kto chce spróbować coś nowego! Czas na zmiany jest właśnie teraz !

 

"Zapomnij o tym co miałeś,
Doceń to co masz,
Walcz o to czego pragniesz ! "

KUBA RYBARCZYK

Ocena : 5.0

Myślałem że się nie odnajdę w CA, ale kiedy zobaczyłem jak to jest, wiedziałem, że to pokocham :) w CA jest świetna atmosfera, świetni trenerzy, najlepsza ekipa. Jednym słowem CA PO wieki ♥

KUBA ŁENT

Ocena : 5.0

Najlepiej, siłownie się chowają, opieka, indywidualne podejście do każdego klubowicza - bajka ! :)

MILORD PAT OL

Ocena : 5.0

Żałuję, że wcześniej tu nie trafiłem - najlepsza decyzja 2014 roku !!!

KAZIMIERZ SZULIST

Ocena : 5.0

Bezpieczne podejście profesjonalistów do sportu i aktywności. Polecam!

ANDRZEJ WU

Ocena : 5.0

Świetna atmosfera i ludzie, którzy ją tworzą. Poza tym pełen profesjonalizm i zarażająca motywacja. Warto!

WIKTOR KIEŁPIKOWSKI

Ocena : 5.0

CA to nie jest zwykły klub, to styl życia ! :D

KACPER WESOŁEK (TRENER CALISTHENICS ACADEMY)

Ocena : 5.0

Miejsce które zmieniło moje życie, dosłownie ;) Atmosfera klubu, pozytywne wibracje klubowiczów i niezapomniane treningi tego można się spodziewać i nie tylko. Przyjdź sprawdź sam ! ;)

RADEK SZYMCZAK (TRENER CALISTHENICS ACADEMY)

Ocena : 5.0

W Calisthenics Academy nie tylko profesjonalnie zadbamy o Twoje ciało ale także o samopoczucie. Wierze, że dzięki naszym treningom ludzie czują się zdecydowanie lepiej i są pewniejsi siebie.

Jeżeli sądzisz, że nie dasz rady, jesteś za słaby – przyjdź! Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Pamiętaj – czas na działanie jest właśnie TERAZ!
Do zobaczenia na sali! :)

JUSTYNA JARUZEL

Ocena : 5.0

Do tej pory żadna inna aktywność fizyczna nie sprawiała mi takiej radości :) Pragnę Wam podziękować za serce jakie wkładacie w każdy trening! Dzięki Wam nawet bolesny wysiłek daje przyjemność :)

JACEK ROSZAK

Ocena : 5.0

Calisthenics Academy to wspaniałe miejsce dla osób lubiących ćwiczenia kalisteniczne. Trenerzy są na wysokim poziomie, a ich podejście do treningów jest fantastyczne. Ludzie uczestniczący na treningach są również wspaniali, dzięki czemu jest super rodzinna atmosfera. Jeśli to czytasz to wyloguj się z Facebooka i wpadaj na trening!

BEATA SZAŁKOWSKA

Ocena : 5.0

Uczestniczę w zajęciach dla kobiet - to wspaniały trening sylwetkowy, wymagający trenerzy, zawsze ciekawe zajęcia dające power do pracy nad sobą, wspomagają niezwykle moją pracę nad sylwetką :) polecam kobietom w każdym wieku! Siła, wydolność, piękna proporcjonalna sylwetka - to bonus dodatkowy :)

WIKTORIA JARCZAK

Ocena : 5.0

CA jest idealną alternatywą na spędzenie wolnego czasu i świetną formą dbania o swoje ciało. Panująca tu bardzo pozytywna atmosfera, zarówno ze strony wykwalifikowanej kadry, jak i uczęszczających na zajęcia, motywuje jeszcze bardziej do pracy. ☺☺

PAWEŁ MARAŚ

Ocena : 5.0

Każdy z nas próbuje zmienić swoje życie na lepsze, wykorzystujemy do tego wszelakie sposoby. Jednym z nich, jednym z częściej używanych jest aktywność fizyczna. Tym właśnie się zajmujemy :) Ową aktywnością fizyczną sprawiamy, że Wasze życie codzienne staje się lepsze :) Tak więc jeśli również szukasz sposobu na poprawę swojego życia lub szukasz miejsca, gdzie rozwiniesz się fizycznie i mentalnie przy świetnej atmosferze i wspaniałych ludziach - jest to idealne miejsce dla Ciebie! :) Zapraszam! :))

WERONIKA ANTONIKA SZOPIERAJ

Ocena : 5.0

Calisthenics Academy to miejsce , w którym panuje magiczna atmosfera . Ludzie są pomocni i uprzejmi . Bardzo żałuję, że tak długo zastanawiałam się nad przyjściem na trening. Nie sądziłam, że taka dziewczyna jak ja będzie miała siłę, aby trenować kalistenikę .Teraz wiem ,że to sport dla każdego. Zakochałam się w tym klubie i ludziach, którzy go tworzą .Trenerzy to wulkany energii, którzy motywują na każdym kroku. Do CA chodzę już jakiś czas i dzisiaj nie wyobrażam sobie niedzieli, wtorku oraz czwartku bez treningu, bez spotkania się z tymi wspaniałymi ludźmi. Od początku z uśmiechem uczęszczałam na zajęcia i dawałam z siebie wszystko. Dzisiaj wiem, że zostałam zarażona wielką pasją i mam nadzieję, że spędzę w tym klubie jeszcze długie lata :). Co najważniejsze chodząc systematycznie na zajęcia nie tylko poprawiłam swoją kondycję, udoskonaliłam sylwetkę, ale mój charakter stał się silniejszy, nabrałam większej pewności siebie. Musimy dziś zrobić to, czego innym się nie chce, a jutro będziemy mieć to, czego inni pragną. Nasze granice wyznaczone są tylko przez nasze lęki. Przestań się bać i działaj ! Nie jutro, nie za miesiąc... TERAZ. Jeśli siedzisz teraz na Facebook'u i to czytasz to również znajdziesz czas aby odwiedzić nas na sali. Serdecznie zapraszam na trening !!! ♥

ELWIRA KAŹMIERCZAK

Ocena : 5.0

Niesamowita atmosfera, cudowni ludzie, przyjemnie męczące treningi! ♥ Uwielbiam :)

PRZEMEK GAŁAN

Ocena : 5.0

Świetne miejsce zarówno dla tych którzy rozpoczynają przygodę ze sportem jak i dla tych którzy już są aktywni ruchowo. Warto zostać członkiem rodziny Calisthenics Academy :)

ŁUKASZ CHMIEL

Ocena : 5.0

Bardzo fajna atmosfera na zajęciach. Czas zawsze pozytywnie spędzony i to z pożytkiem dla zdrowia ;)

ANGELIKA SZYNKIEWICZ

Ocena : 5.0

Nic nie stoi na przeszkodzie w rozwijaniu swoich możliwości sportowych, a CA Ci w tym pomoże ;) Ciężka praca zamienia się w hobby przy miłej atmosferze :)

CYPRIAN ŻURAWSKI

Ocena : 5.0

treningi w Calisthenics Academy są najlepsiejsze na świecie, jest dobra pompa oraz wspaniali ludzie, którzy wspierają się nawzajem.

MALWINA KIEŁCZEWSKA

Ocena : 5.0

Jeszcze w żadnym z klubów sportowych nie spotkałam się z tak świetna atmosfera, trenerzy dają z siebie 100% i rewelacyjnie motywują nawet tych najbardziej leniwych :)

Wystarczy przyjść na salę, aby zrozumieć dlaczego wszyscy są tak zadowoleni. Indywidualne podejście trenerów do klubowiczów, poczucie przynależności do czegoś wyjątkowego, możliwość zadbania o swój wygląd i zdrowie. Po prostu doskonale.

ROKSANA ROLBIECKA

Ocena : 5.0

Świetna atmosfera i ludzie, a motywacja do ćwiczeń jest tak ogromna, że na samą myśl o treningu człowiek się cieszy ;)

IGOR CERAK

Ocena : 5.0

Polecam :) świetny trener, świetna atmosfera :)

DAMIAN SZLACHCIKOWSKI

Ocena : 5.0

Super treningi, super atmosfera nie może być lepiej ;)

MICHAŁ KONOWALSKI

Ocena : 5.0

Calisthenics Academy to nie tylko zwykły klub do którego przychodzimy, aby się zmęczyć. To wspaniałe miejsce, gdzie ludzie pokonują swoje słabości, lęki i obawy i zmieniają się na lepsze. To miejsce, gdzie każdy może liczyć na wsparcie i koleżeńską pomoc. To miejsce gdzie nikt nie spotyka się z odrzuceniem, wyśmianiem czy poniżeniem. Brzmi niewiarygodnie? Przyjdź i sam się przekonaj ;)

ARKADIUSZ BADZIŃSKI

Ocena : 5.0

Super zajęcia! Indywidualne podejście. Zdecydowanie polecam

ADAM JANISJĚVIČ

Ocena : 5.0

Na świecie jest dużo świątyń, które ludzie odwiedzają, zwiedzają i zostają tylko wspomnienia.. Calisthenics Academy to też Świątynia! Tylko jest małe 'ale'.. Jest to Magiczna Świątynia do której przychodzą mężczyźni, kobiety, dzieci i tworzą historię tego wspaniałego miejsca i najważniejsze. Wystarczy raz przekroczyć próg Świątyni CA i na pewno wrócisz po raz kolejny, kolejny i kolejny! Cały czas żyjesz razem z tym miejscem i nie ma mowy, że kiedykolwiek zapomnisz o tych ludziach, zdarzeniach i nie tylko! Wspaniałe chwile, super ludzie, profesjonalne treningi i kadra trenerów znanych już na całym świecie! :) Przestań szukać wymówek, przestań co chwilę mówić 'jutro', 'za miesiąc'.. Przyjdź, przekrocz próg Świątyni i na pewno Twoje życie zmieni się bardzo szybko :) Wiem co piszę bo sam tego doświadczyłem i z czystym sumieniem polecam każdemu, żeby też spróbował! Często tak bywa, że kiedy człowiek spełnia swoje największe marzenia, to w momencie ich realizacji nie wierzy, że to się właśnie dzieje.. Tak to dzieje się naprawdę! :) CALISTHENICS ACADEMY to jedna wielka rodzina! Przyjdz, przekonaj się sam! Polecam z całego serca! :)

MIKOŁAJ LECH

Ocena : 5.0

Świetny klimat na treningach, profesjonalna podejście trenerów no i wycisk jakiego wcześniej nie zaznałem :) Polecam

JONATAN KRAJECKI

Ocena : 5.0

Żadna siłka, CA rządzi, nie wierzysz to się przekonaj, proste ;)

DAWID DUSZYŃSKI

Ocena : 5.0

Calisthenics Academy to wyjątkowe miejsce. Treningi na wysokim poziomie, świetna atmosfera oraz trenerzy, którzy pomogą Ci osiągnąć postawiony przez Ciebie cel. Przyjdź i zobacz!

AGNIESZKA JANEK

Ocena : 5.0

Mówią, że najtrudniej pokonać siebie i własne słabości. Calisthenics Academy pokazuje Ci, że Ty sam to najlepsze narzędzie do kształtowania ciała i umysłu. 'Zmiany zacznij od siebie' nabiera nowego, podwójnego znaczenia. Pod czujnym, trenerskim okiem Twoje ciało bezpiecznie przejdzie metamorfozę, a fantastyczna atmosfera sprawia, że nie masz ochoty odpuścić jakiegokolwiek treningu. Motywacja i wiara w Ciebie ze strony kadry i każdego klubowicza pozwala pokonywać bariery, które mogłyby się wydawać nie do przejścia.

MATEUSZ JANKOWSKI

Ocena : 5.0

Świetne miejsce! Miłość od pierwszego treningu! :D Przesympatyczni ludzie, profesjonalni trenerzy, mega pompa na treningach - wszystko w jednym miejscu. Szczerze polecam i zapraszam. :)

KAROL OWSIŃSKI

Ocena : 5.0

Calisthenics Academy to według mnie najlepszy klub sportowy! Atmosfera jest wspaniała, a pomoc i zaangażowanie trenerów jest nawet na poziomie światowym! Jestem dumny, że mam przyjemność tu ćwiczyć :D

VIOLETTA BATKA

Ocena : 5.0

Ćwiczenia z własnym ciałem :) polecam !!!! , dla mnie było to duże wyzwanie :))

MICHAŁ PŁACHTA

Ocena : 5.0

100% Satysfakcji z treningów, super atmosfera, której nie spotka się w żadnym innym klubie.

PATRYK RUTKOWSKI

Ocena : 5.0

Fajni ludzie i atmosfera a do tego można nauczyć się czegoś nowego.

JAN LACHOWICZ

Ocena : 5.0

Trenowałem w tym klubie kiedy jeszcze powstawał, od początku trenerzy budowali niesamowitą atmosferę i dawali z siebie wszystko, dzięki czemu chętnie uczęszczałem na treningi, a także dawałem z siebie 100%. Z czasem zostałem zarażony pasją, która trwa do dziś. Ten klub to idealne miejsce, aby rozwinąć swoją sportową pasję, udoskonalić sylwetkę, wzmocnić swój charakter, ale przede wszystkim poznać samego siebie. Polecam każdemu spróbować swoich sił i pojawić się chociaż raz na treningu, bez żadnych wymówek. Zapewniam, że nic nie daje takiej satysfakcji jak osiąganie kolejnych, wyznaczonych przez siebie wcześniej celów, a wszystko to pod nadzorem jednych z najlepszych trenerów na świecie.

BENIAMIN MITURA

Ocena : 5.0

Polecam!

MATEUSZ DUNAJ

Ocena : 5.0

Niesamowity klimat, niesamowici ludzie. Nieważne, czy jesteś słaby, czy dobry, tutaj na pewno będziesz lepszy!

FILIP MARKS

Ocena : 5.0

Zacząłem swoją przygodę z Calisthenics Academy od lutego i nie wyobrażam sobie w życiu abym zamienił CA!! Na coś innego . Mega atmosfera, każdy każdego motywuje i pomaga przy ćwiczeniach. Teningi w CA działają jak narkotyk chce się przychodzić i ćwiczyć i być mokrym od stóp do głów :) a po każdym treningu wychodzisz z uśmiechem na twarzy :)))

DIMA IZVARIN

Ocena : 5.0

Nigdy nie uprawiałem sportu, nigdy nawet nie myślałem, że będę. Zawsze to się kończyło na kilku wizytach na siłowni, tyle, że po całym dniu siedzącej pracy przy kompie, siłka była bardzo "statycznym" rozwiązaniem. Czego nie można powiedzieć o CA. Dynamiczne trening, bardzo motywujące i pozytywnie nastawione trenerzy, no i też atmosfera wzajemnego wsparcia, to wszystko czyni CA unikatowym miejscem :)

DAMIAN SZY

Ocena : 5.0

Wspaniała atmosfera, dobrzy trenerzy i mili ludzie. Nic dodać nic ująć.

SEBASTIAN ZIELIŃSKI

Ocena : 5.0

Super atmosfera, trenerzy, ludzie. Ogromne rezultaty przy naprawdę solidnych i różnorodnych treningach - NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

ALEKSANDRA HEYMANN

Ocena : 5.0

Calisthenics Academy to nie jest zwykły klub sportowy, gdzie przychodzisz, zrobisz co musisz i wracasz do domu. To klub, który łączy ludzi. Dzięki niezwykłej atmosferze i ćwiczeniom dobranym do każdego CA sprawia, że każdy przychodzi tu z uśmiechem na twarzy i mimo wielkiego zmęczenia opuszcza z nim salę pełen motywacji do dalszego działania :) Nie ważne jest co umiesz, tylko co chcesz osiągnąć. Calisthenics Academy pomoże Ci zdobyć Twój własny szczyt :)

ROBERT ZALECH

Ocena : 5.0

Wyjątkowa i bardzo profesjonalna ekipa trenerów nigdzie w Bydgoszczy nie znajdziecie takiego klubu w którym motywacja i wspólny wysiłek jest taki prosty i przyjemny ;)
Bardzo polecam wszystkim bo to jest miejsce dla wszystkich :D
Z nimi osiągnięcie swój wymarzony CEL

DAWID KĘSA

Ocena : 5.0

Jeżeli szukasz miejsca gdzie chcesz wypocić się za wczasów oraz poznać wiele nowych osób to musisz dołączyć do CA!!! :D Można tam się poczuć jak w domu ^^

IGNACY MARZECKI

Ocena : 5.0

Mega pozytywni ludzie, treningi na najwyższym poziomie, super atmosfera polecam każdemu nie zależnie od wieku wagi czy innych wymówek ;)

JACEK YABLONKA

Ocena: 5.0

Jestem już po 40-tce i zawsze preferowałem aktywność sportową, nabawiłem się w ostatnim czasie kilku kontuzji i wydawało mi się, że czas na przerwę. Przygodę z "Calistą" zacząłem kilka miesięcy temu za namową syna. Pomimo różnicy pokoleń, predyspozycji fizycznych, czy stopnia zaawansowania każdy znajdzie tu swoje tempo. Przychodząc na pierwszy trening nie miałem pojęcia jakim dysponujemy potencjałem. Za pomocą własnego ciała rozwijamy tu własne możliwości fizyczne i pokonujemy słabości, a wszystko to pod okiem uśmiechniętych (serdecznych) specjalistów.
Krok po kroku pokonujemy tu kolejne granice w drodze do doskonałości.
Jeśli szukasz miejsca gdzie wraz z cieknącym potem chcesz pozbyć się codziennych stresów i znaleźć nowego - lepszego siebie, to dobrze trafiłeś.

ŁUKASZ BRZOZOWSKI

Ocena: 5.0

Chłopaki z CA bardzo szybko wyleczyli mnie z lenistwa po studiach i na nowo obudzili głód ćwiczeń, zmęczenia i progresu. Dziękuję!