+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl
OFERTA

Plan Treningowy

Indywidualny plan treningowy to świetne narzędzie, które pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele! Plan sprawdza się wręcz doskonale u osób, które mają już pojęcie o kalistenice i jasno określone cele treningowe lub u osób, które nie mają możliwości uczęszczania do klubu sportowego, a chcą rozpocząć swoją przygodę z kalisteniką korzystając z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów.

Indywidualne podejście do ćwiczących jest dla nas kluczowe, więc zanim zaczniemy układać plan treningowy to zawsze prosimy o wysłanie krótkiego filmiku, w którym zaprezentujesz wykonanie trzech podstawowych ćwiczeń kalistenicznych: podciągnięć, pompek oraz przysiadów. Dzięki temu oraz dzięki krótkiemu wywiadowi jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie określić Twój poziom sprawności. To z kolei pozwala nam na bardzo indywidualne dopasowanie treningu do Twoich możliwości oraz celów, nawet jeśli nigdy się nie spotkaliśmy!

Trening domowy? Świeże powietrze? Siłownia? Sala treningowa? Ty wybierasz miejsce, w którym chcesz trenować, a my tworzymy taki plan, żeby spełniał Twoje oczekiwania. Z pomocą planu treningowego możesz trenować kalistenikę kiedy tylko chcesz oraz gdzie chcesz. To jak długo z niego korzystasz również zależy od Ciebie, chociaż zalecamy aby zmieniać plan nie później niż co 2 miesiące.

Jeśli masz możliwość spotkania się z nami na żywo na treningu personalnym, przed ułożeniem planu treningowego, to zdecydowanie rekomendujemy takie rozwiązanie. Spędzając ze sobą dłużej czasu lepiej poznamy Twoje możliwości, mocne oraz słabe strony i jeszcze lepiej dopasujemy ćwiczenia do twoich potrzeb. Dlatego jeśli masz taką możliwość, to zanim zamówisz u nas plan treningowy, spotkaj się z naszym trenerem na treningu personalnym. Lepszy efekt treningowy gwarantowany!

Plan Treningowy Plany Treningowe dopasowane do indywidualnych możliwości Dokładne objaśnienie ćwiczeń na każdym poziomie zaawansowania
KORZYŚCI

Co zyskasz dzięki planu treningowemu?

Indywidualne podejście i elastyczność

W trosce o rozwój ćwiczących podchodzimy bardzo indywidualnie do każdego planu treningowego i skupiamy się w nim na Twoich celach treningowych. W zależności od Twoich potrzeb dopasujemy odpowiednie ćwiczenia oraz liczbę dni treningowych.

Wygoda i dostępność

Przygotowany przez nas plan treningowy daje Ci możliwość trenowania kiedy chcesz i gdzie chcesz, wszystko zależy od Ciebie!

Sprawność i siła

Dzięki naszym treningom zyskasz kontrolę nad swoim ciałem, zwiększysz swoją sprawność fizyczną oraz siłę funkcjonalną!