+48 533 338 227
PON - PT 08:00 - 18:00
bok@calisthenicsacademy.pl
OFERTA

Treningi Online

Nasza platforma treningowa SMET to świetne rozwiązanie, dzięki któremu za pomocą internetu możesz z naszą pomocą trenować kalistenikę kiedy tylko chcesz oraz gdzie chcesz. Kalistenika to aktywność fizyczna bazująca w dużej mierze na treningu siłowym, opartym o wykonywanie ćwiczeń z wykorzystaniem masy własnego ciała, takich jak pompki, brzuszki, przysiady, czy podciągnięcia w wielu najróżniejszych kombinacjach.

Od zawsze zdrowie i bezpieczeństwo ćwiczących jest dla nas najważniejsze, dlatego też stworzyliśmy specjalny system, dzięki któremu zyskasz stały kontakt z trenerem, który skoryguje wszelkie błędy w wykonywanych przez Ciebie ćwiczeniach oraz odpowie na Twoje pytania.

Dostęp do platformy treningowej SMET zapewni Ci wgląd do rozległej bazy treningów online w formie wideo. Treningi te mają różny charakter oraz tematykę. Znajdziesz tam trening domowy dla początkujących, trening z wykorzystaniem sprzętu dla bardziej zaawansowanych kalisteników jak i specjalistyczne cykle treningowe poświęcone nauce konkretnych umiejętności jak np. stanie na rękach, muscle up czy planche.

Jednak na szczególną uwagę zasługuje dostęp do jedynej w swoim rodzaju i niepowtarzalnej Tablicy Umiejętności! To wartość, której nie znajdziesz nigdzie indziej! Tablica Umiejętności to baza ponad 100 ćwiczeń oraz elementów kalistenicznych, posiadających dokładny opis, film instruktażowy oraz proponowaną ścieżkę rozwoju, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele treningowe, a wszystko to z podziałem na 5 poziomów trudności!

Zwieńczeniem platformy treningowej SMET jest autorski system rozwoju ćwiczących, oparty na zdobywaniu osiągnięć treningowych! To system, który z jednej strony zapewnia bezpieczeństwo ćwiczącym, a z drugiej wręcz gwarantuje postępy treningowe, dzięki motywacji do zdobywania kolejnych osiągnięć na coraz to wyższym poziomie trudności!

Treningi Online Niepowtarzalna Platforma Internetowa będąca efektem 8 lat doświadczenia Rozległa baza treningów o zróżnicowanym poziomie zaawansowania
KORZYŚCI

Co zyskasz uczestnicząc w zajęciach grupowych?

Wygoda i dostępność

Dzięki stałemu dostępowi do naszej platformy internetowej możesz trenować kiedy chcesz i gdzie chcesz korzystając z każdego urządzenia elektronicznego!

Bezpieczeństwo i opieka

Dzięki sprawdzonemu systemowi treningowemu oraz stałemu kontaktowi z trenerem wiesz jak poprawnie wykonywać poszczególne ćwiczenia, a Twoje zdrowie jest w naszych rękach!

Rozwój i motywacja

Dzięki naszej Tablicy Umiejętności oraz dzięki tematycznym cyklom treningowym zaskoczysz się własnym postępem na drodze do wyznaczonych przez siebie celów!